2023-04-13 14:47:21

Komplektētājs/-a

CVMarket.lv klients
950 - 1300 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Aicinām darbā komplektētāju - sezonas darbs līdz 2022. gada janvāra beigām.

Darbs noliktavā loģistikas centrā.

Pēc janvāra beigām iespējams turpināt darbu HKScan Loģistikas centrā Igaunijā.

Prasības kandidātiem

Mēs meklējam Tevi, jo:

  • Tev nepatīk strādāt karstumā, un pie mums darbs ir pazeminātā temperatūrā +2, +6 °C.
  • Tev patīk būt fiziski aktīvam, būt nepārtrauktā kustībā un ar to pelnīt sev atalgojumu pēc principa: jo vairāk aktivitāšu, jo lielāks atalgojums.
  • Tu vari būt nomodā ne tikai dienā, bet arī naktīs, jo šeit ir maiņu darbs.

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu un motivējošu piemaksu sistēmu, sākot no 950 eiro bruto mēnesī.
  • Apmaksātu OVP; darba apģērbu, bezmaksas stāvvietu.
  • Produkciju par īpašām cenām.
  • Visas sociālās garantijas, darba samaksu vienmēr laikā.
  • Apmācību darbā, pieredzējušus kolēģus.
  • Veselības apdrošināšanu un darbinieka "Labumu grozu" .
  • Apmaksātu gripas vakcīnu.
  • Darba vieta - Atlasa iela 7, Rīga.