Santehniķis/-e – brigādes vadītājs/-a un santehniķis/-e – tehniķis/-e (Kiruna, Zviedrija)

CVMarket.lv klients
25 - 28 €/st. Bruto

Darba apraksts

Mēs meklējam santehniķus - brigādes vadītājus un santehniķus / tehniķus mūsu klienta vajadzībām Kirunā, Zviedrijā.

Iepriekšēja pieredze darbā Zviedrijā uzskatāma par lielu priekšrocību.

Amata apraksts:

  • 1. komanda – santehnikas darbi ar ūdeni, dušām, tualetēm, apkures caurulēm, dzesēšanas sistēmām.
  • 2. komanda – ūdens sanitārija, plastmasas PVC, darbs ar DN 350 caurulēm. Pārsvarā cauruļu līmēšana un montāža ar iekarināšanas ierīci pie griestiem.
  • Darbs ar tehniskajiem rasējumiem.
  • Santehniķi / brigādes vadītāji – darbu sadale, brigādes vadīšana, tehniskā uzraudzība.

Prasības kandidātiem

Santehniķis - brigadieris santehnikas darbiem ar ūdens un apkures caurulēm:

  • Atbilstoša pieredze (3 - 4 gadi).
  • Pieredze, veicot santehnikas montāžu iekštelpās / mājās.
  • Spēja lasīt rasējumus.
  • Labas angļu vai zviedru valodas zināšanas (lietuviešu vai poļu valodas zināšanas ir priekšrocība).
  • Spēj deleģēt un vadīt darbus to izpildes vietā.

Santehniķi / tehniķi santehnikas darbiem ar ūdens un apkures caurulēm:

  • Safe Water montāžas apmācība (var tikt veikta Zviedrijā).
  • Angļu valoda (vismaz saziņas pamati), lietuviešu vai poļu valodas zināšanas ir priekšrocība.
  • Ja grupā visi runā vienā valodā, vismaz vienam no santehniķiem jābūt labām angļu valodas prasmēm, lai viņš varētu tulkot citiem.

Santehniķis - brigadieris ūdens sanitārijas jomā:

  • Pieredze, veicot santehnikas montāžu iekštelpās / mājās .
  • Prasme lasīt tehniskos rasējumus.

Santehniķi / tehniķi ūdens sanitārijas jomā:

  • Angļu valoda (vismaz saziņas pamati), lietuviešu vai poļu valodas zināšanas ir priekšrocība

Vispārīgas prasības:

  • ID06 karte tiks izveidota Zviedrijā.
  • Pacēlāja apmācība / apmācība darbā uz kustīgas platformas.
  • Drošas būvniecības apmācība – var veikt tiešsaistē bez maksas.
  • Ugunsdarbu sertifikāts .
  • Iepriekšēja pieredze darbā Zviedrijā uzskatāma par lielu priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

  • Zviedrijas darba līgums.
  • Santehniķa - tehniķa alga: 250 SEK (25 EUR)/h/bruto .
  • Santehniķa-brigadiera alga: 280 SEK (28 EUR)/h/bruto.
  • Dienas nauda .
  • Dienas maiņu darbs, 10 stundu maiņas, 6 dienas nedēļā (vidēji 170 - 180 darba stundas mēnesī).
  • Darba uzsākšanas datums: 2022. gada janvāris.
  • Bezmaksas dzīvesvieta.
  • Iespējama rotācija.