Ražošanas darbinieks/-ce (elektrisko sadales skapju rūpnīcā Somijā)

CVMarket.lv klients
11 - 13 €/st. Bruto

Darba apraksts

Piedāvājam darbu Somijā elektrisko sadales skapju rūpnīcā. Darbs pilsētā Uvila (netālu no Pori).

Galvenie pienākumi: augstsprieguma skapju ražošana rūpnīcā saskaņā ar projektiem (līdz 300 A).

Prasības kandidātiem

  • vēlama darba pieredze elektrisko sadales skapju ražošanā / montāžā;
  • saprast elektriskos projektus un rasējumus;
  • angļu valodas pamatzināšanas;
  • ES pilsonība;
  • kandidātiem bez pieredzes būs iespēja piedalīties testa dienā Lietuvā, Viļņā;
  • kandidāti ar atbilstošu darba pieredzi varēs uzsākt darbu nekavējoties bez testa dienas.

Uzņēmums piedāvā

  • ilgtermiņa un pilnas slodzes darbu;
  • darba līgums slēdzas ar darba devēju Somijā (Somijas sociālās garantijas);
  • darba samaksu 11-13 EUR/h (~10 h/dienā);
  • algu divas reizes mēnesī (10. un 25. datums);
  • labus darba un dzīvošanas apstākļus;
  • palīdzēsim Jums saplānot braucienu uz Somiju un 1. prāmja biļete apmaksāta;
  • darba grafiku: 6 nedēļas Somijā, 2 nedēļas mājas, līdz ar to iespējams laicīgi plānot savu darba grafiku;
  • dzīvesvietas izmaksas 200-300 EUR/mēn. (sava istaba 1 vai 2 istabu dzīvoklis);
  • dzīvesvietu tuvu rūpnīcai.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".