2023-04-13 14:47:21

Kvalitātes vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
2560 - 2660 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

  • Ieviest, analizēt, izvērtēt, veidot, uzturēt kvalitātes vadības sistēmas (KVS) pamatprincipus, politiku, rokasgrāmatu un sistēmas speciālos noteikumu, nodrošinot kvalitātes vadības sistēmas mērķu, uzdevumu noteikšanu, pilnveidošanu un pārraudzību.
  • Organizēt tehnisko un organizatorisko procesu kvalitātes vadības metožu, mērīšanas, vērtēšanas, atbilstības novērtēšanas un pilnveides metodoloģiju izstrādāšanai.
  • Plānot, organizēt, īstenot darbības, lai nodrošinātu sagatavojamo kvalitātes vadības sistēmas dokumentāciju.
  • Sniegt atbalstu atbildīgiem darbiniekiem procesu identificēšanā, veikt precizējumus, papildinājumus procesu aprakstos, procesu ieviešanas plānos, KVS dokumentācijā.
  • Sniegt konsultācijas vadībai un atbildīgajiem darbiniekiem.
  • Veicināt visu uzņēmuma darbinieku izpratni par kvalitātes vadības sistēmas jautājumiem.
  • Organizēt atbildīgo darbinieku teorētisku un praktisku apmācību kvalitātes valdības sistēmas jautājumos.
  • Plānot auditus, sagatavot audita plānus.
  • Sagatavot un organizēt stratēģijas rīcības plāna izstrādi un nodrošināt tā izpildes kontroli.
  • Nodrošināt uzņēmuma darbības risku vadību, veicamo darbību izpildes kontroli, tajā skaitā, apzināt faktorus un riskus, kas ietekmē uzņēmuma sistēmu, procesu un pakalpojumu kvalitāti.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība.
  • Izglītības sertifikāts kvalitātes vadības jomā.
  • KVS vadītāja darba pieredze.
  • Izpratne par kvalitātes vadības sistēmas uzturēšanas un pilnveidošanas procesiem, atbilstoši ISO 9001:2015 un ISO 27001 standarta prasībām.
  • Izpratne par risku vadību.
  • Valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām.
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, orientācija uz rezultātu.
  • Teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes.
  • Analītiska un konceptuāla domāšana.

  • Interesantu un dinamisku darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā.
  • Iespēju profesionāli pilnveidoties un gūt vērtīgu pieredzi.
  • Iespēju strādāt attālināti.
  • Stabilu atalgojumu (2560 - 2660 EUR bruto) un sociālās garantijas.
  • Darba vietu - Eksporta ielā 5, Rīgā.

CV un pieteikumu (ar norādi "Kvalitātes vadītājs") sūtīt līdz 2022. gada 8. jūlijam.