Lielākā apavu veikala Latvijā E-VEIKALA ASISTENTS/-E – TULKS/-CE ar labu algu

CVMarket.lv klients
588 - 700 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Elastīgs darba laiks & labs atalgojums lielākajā apavu veikalā Baltijā!

Mēs Tev uzticēsim:

  • Produktu aprakstu un pārdošanas materiālu tulkošanu latviešu valodā.
  • Augstu klientu apkalpošanas līmeni (e-pasts, telefons, čats) latviešu valodā.

Prasības kandidātiem

No Tevis mēs sagaidām:

  • ļoti labas latviešu valodas zināšanas;
  • labas krievu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstiski);
  • labas angļu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstiski), igauņu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • iecietību un ieinteresētību, apkalpojot klientus;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • vēlmi mācīties un attīstīties;
  • ieinteresētību e-tirdzniecībā un vēlmi piedalīties apavu tirdzniecības inovācijās.

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:

  • karjeras iespējas strauji augošā e-tirdzniecības uzņēmumā, kas nodarbojas ar pārdošanu;
  • profesionālās izaugsmes iespējas un iespēju piepildīt savus sapņus;
  • atbildīgu, interesantu darbu, kā arī apmācības, darbu uzsākot;
  • draudzīgu un profesionālu komandu;
  • motivējošu un konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 588 Eur bruto;
  • iespēju strādāt no mājām;
  • nepilnas slodzes darbu (20 stundas nedēļā).

Ja Tu esi ieinteresēts e–tirdzniecībā, Tev patīk apavi un Tu meklē jaunus izaicinājumus, mēs priecāsimies ar Tevi iepazīties!

Lūdzu sūti savu CV pēc iespējas ātrāk, taču ne vēlāk kā līdz 12.10.2022. vai piesakies CV mārketā (sadaļā "Pieteikties"). Pieteikumam jābūt latviešu valodā.

Ja vēlies iegūt vairāk informācijas, lūdzu, sazinies ar E-tirdzniecības un kvalitātes vadītāju Jekaterinu Paškovsku.

*2020. & 2019. gada uzvarētājs: Latvijas labākais apģērbu & apavu interneta veikals! Imarketings.lv