2023-04-13 14:47:21

Veikala direktors/-e

CVMarket.lv klients
1000 - 1500 €/mēn. Neto
Mēs piedāvājam darbu jaunizveidotā uzņēmumā Florinus Holding veikala direktoram. Florinus Holding pašlaik pieder uzņēmumi Lietuvā, Latvijā, Polijā un Bulgārijā. Holdinga uzņēmumu galvenie darbības veidi ir dārgmetālu tirdzniecība, skaidras naudas un banku valūtas konvertācijas operācijas, kā arī seifu un dimantu tirdzniecība.

Darba apraksts

  • Pārdošanas stratēģiju īstenošana un kontrole.
  • Tirgus analīze, jaunu pakalpojumu izstrāde un biznesa plānu izstrāde.
  • Organizēt, motivēt, attīstīt un kontrolēt  darbinieku darbu.
  • Biznesa plāna, mērķu un budžeta sagatavošana, projektu īstenošana.
  • Inovatīvu risinājumu meklēšana un ieviešana.
  • Darbības rādītāju un izmaksu plānošana, rezultātu analīze.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība.
  • Vismaz 3 gadu veiksmīga pieredze uzņēmuma vadībā.
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes.
  • Atbildības sajūta, stresa noturība, spēja rīkoties operatīvi.
  • Angļu valodas zināšanas(vismaz B1 līmenī).
  • Ļoti labas krievu valodas zināšanas.
  • Labas latviešu valodas zināšanas.
  • Stratēģiskā domāšana, orientēts/-a uz rezultātu, spēja strādāt dinamiskā vidē.
  • Zināšanas un pieredze uzņēmējdarbības attīstībā, darbības procesos, finanšu plānošanā, projektu vadībā, darbības analīzē.

  • Iespēja sniegt ieguldījumu uzņēmuma attīstībā un paplašināšanā.
  • Papildu priekšrocības par darbu nedēļas nogalēs.
  • Iespēja īstenot savas idejas.
  • Apmācības, kursi, semināri.
  • Papildu brīvdiena dzimšanas dienā.
  • Profesionālu un draudzīgu komandu.