2023-04-13 14:47:21

Autovadītāji-/as (C kat.)

CVMarket.lv klients
3690.96 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Mēs, vadoša un stabila kompānija savā nozarē Norvēģijā,  AS “NordRen”, kas apkalpo gan pašvaldību, gan privātā sektora klientus, aicinām autovadītājus ar C kategorijas (95. kods) autovadītāja apliecību darbam ar kravas automašīnu atkritumu savākšanai un izvešanai.

  • Darba laiks: 6.00-13.30, piecas dienas nedēļā (sestdienas un svētdienas – brīvas).
  • Ikdienas pienākumos ietilpst atkritumu konteineru iztukšošana noteiktā maršrutā, kas ikdienu atšķiras.
  • Darbs notiek lielākoties komandā pa divi. Jāstrādā jebkādos laikapstākļos, darbs nav fiziski viegls un ir dinamisks – jāvelk konteineri līdz mašīnai, jāiztukšo un jānogādā atpakaļ, tad jābrauc uz nākamo adresi.
  • Darbs pastāvīgs, gada laikā paredzēts piecas nedēļas ilgs atvaļinājums. Nepieciešamības gadījumā ar darba devēju var vienoties par papildu brīvdienām.

Prasības kandidātiem

  • C (95. kods) kategorijas autovadītāja apliecība.
  • Pieredze autovadīšanā.
  • Laba fiziskā sagatavotība.
  • Augsta atbildības izjūta.
  • Spēja strādāt patstāvīgi un efektīvi.
  • Vēlme apgūt norvēģu valodu.

  • Mēs piedāvājam stabilu darbu ar labiem darba apstākļiem un sociālajām garantijām.
  • Darbs Norvēģijas kompānijā, bez starpniekiem.
  • Palīdzam nepieciešamo dokumentu, darba atļaujas, nodokļu kartes, bankas konta noformēšanā.
  • Darbu uzsākot, darbinieks tiek apmācīts pienākumu izpildei.
  • Atalgojums – 35750 NOK bruto mēnesī (220 NOK/h). Iespēja nopelnīt papildus. Nodokļu likme pirmajā gadā – 25%, vēlāk likme pēc nodokļu tabulas ir 27-34%. Atvaļinājuma nauda – 12% no bruto algas (vidēji apmēram no 50000 NOK neto).
  • Nodrošinām dzīvesvietu, īres maksa tiek norēķināta no pirmās algas. Vidēji mēnesī īres maksa ir 5000 NOK par istabu/telpu (piemēram, dzīvoklis divām vai vairāk personām).
  • Darba devējs piedāvā avansa iespēju pirmajā darba mēnesī.

Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālruni 004796829803 (Jānis Repelis).

CV lūgums sūtīt elektroniski sadaļā "Pieteikties".