Klientu apkalpošanas speciālists/-e darbam paku saņemšanas punktā

CVMarket.lv klients
1050 - 1250 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

PercEU meklē klientu apkalpošanas speciālistu/-i darbam paku saņemšanas punktā.

PercEU ir viena no populārākajām sūtījumu nosūtīšanas platformām Baltijas valstīs. Vairāk par mums var uzzināt šeit: https://perceu.lv.

Jūs būsiet atbildīgs/-a par:

  • Augstas kvalitātes klientu apkalpošanas nodrošināšanu, izmantojot e-pastu, čatu un tālruni.
  • Atbilžu nodrošināšanu klientu jautājumiem un uzticamas informācijas sniegšanu.
  • Saziņu ar klientiem un viņu paku izsniegšanu PercEU paku izsniegšanas punktā, kā arī paku uzturēšanu PercEU pieņemšanas vietā.
  • Atbilžu nodrošināšanu PercEU sociālo mediju platformu komentāros.
  • Sadarbību ar uzņēmuma citām komandām (angļu vai lietuviešu valodā), lai nodrošinātu klientu jautājumu risināšanu.
  • Sūtījumu pieņemšanu, iepakošanu un pasūtījumu sagatavošanu nosūtīšanai.

Prasības kandidātiem

Jūs būsiet lieliski piemērots/-a, ja:

  • Ir bijusi iepriekšēja pieredze klientu apkalpošanā vai līdzīgā jomā.
  • Patīk komunicēt un palīdzēt cilvēkiem.
  • Ir teicamas latviešu valodas zināšanas.
  • Ir ļoti labas angļu valodas zināšanas.
  • Ir labas krievu valodas prasmes (vēlams).
  • Esi gan sabiedrisks, gan draudzīgs komandas biedrs, gan arī teicami strādā patstāvīgi.
  • Ik pa laikam jābūt spējīgam pacelt 10-30 kg smagus sūtījumus.

  • Atbalstošu, starptautisku komandu, kas vēlas dalīties savās zināšanās.
  • Iespēju realizēt sevi dinamiskā un strauji augošā uzņēmumā.
  • Profesionālu izaugsmi un karjeras iespējas.
  • Visus darbam nepieciešamos instrumentus.

Paveiksim kopā lielas lietas!

Darba vieta ir Rīgā, Bruņinieku ielā 71, LV-1009.