2023-04-13 14:47:21

Darbs ražošanā/noliktavā (bez pieredzes)

CVMarket.lv klients
11.94 - 14.6 €/st. Bruto

Darba apraksts

Darbs ražošanā vai noliktavā. Piedāvājam vakances ar vai bez iepriekšējas darba pieredzes:

  •  žalūziju rūpnīcā;
  •  stādu audzētavā;
  •  noliktavās.

Prasības kandidātiem

  • Labas angļu valodas zināšanas.
  • Līdzīga darba pieredze nav nepieciešama, būs apmācība.
  • Meklējam tikai nopietnus ilgtermiņa darbiniekus.

Uzņēmums piedāvā

  • Alga: 11,94 - 14,60 eur/h atkarībā no departamenta.
  • Labus dzīvošanas apstākļus.
  • Darba līgums tiks slēgts ar darba devēju Nīderlandē.
  • Ilgtermiņa oficiālu darbu, nodokļi tiek maksāti Nīderlandē.
  • Alga katru nedēļu.
  • Visas sociālās garantijas.
  • Apmaksātu atvaļinājumu 20 darba dienas gadā, par atvaļinājuma izmantošanu jāvienojas ar darba devēju.
  • Dzīvesvietas izmaksas 115 EUR/nedēļā (single room) vai 105 eur/ned. (vieta double room), iekļaujot komunālos maksājumus.
  • Atbalstu darbā iekārtošanās procesā un visu nodarbinātības laiku.
  • Aviobiļete, busiņa biļete vai degviela ceļā no Latvijas uz Nīderlandi diemžēl netiek apmaksāta.

Gaidīsim Jūsu CV angļu valodā.

Vairāk informācijas par vakancēm ir mūsu mājaslapā.