2023-04-13 14:47:21

Iepirkumu projektu vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
1600 - 2400 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

"PICHE" ir Latvijas lielākais biznesa parku attīstīšanas uzņēmums, kas jau 17 gadus nodarbojas ar industriālo ēku un dzīvokļu māju projektēšanu, būvniecību un apsaimniekošanu.

Vēlamies paplašināt savu komandu, tādēļ aicinām komandā pievienoties motivētu, entuziasma pilnu iepirkumu projektu vadītāju.

Mēs Tev uzticēsim:

  • Organizēt un kontrolēt iepirkumu procesu būvniecības materiāliem un izbūves darbiem.
  • Sadarbību ar vietējiem un starptautiskajiem piegādātājiem, apakšuzņēmējiem.
  • Cenu aptauju veikšanu un analīzi, projekta optimizāciju.
  • Preču piegādes plānošanu un organizēšanu.

Prasības kandidātiem

Mēs no Tevis sagaidām:

  • Pieredzi būvniecības jomā (tiks uzskatīta par priekšrocību).
  • Ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas.
  • Spēju strādāt patstāvīgi.

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu 1600 – 2400 EUR bruto, izvērtējot Tavu pieredzi un prasmes.
  • Darbu mūsdienīgā, jaudīgā un strauji augošā Latvijas uzņēmumā ar lielām izaugsmes iespējām.
  • Iespēju kombinēt darbu klātienē un attālināti, apvienot to ar mācībām.
  • Kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas, apmācības.
  • Visas sociālās garantijas, apdrošināšanu un dažādus uzņēmuma labumus.