2023-04-13 14:47:21

MAG metinātājs

CVMarket.lv klients
800 - 1300 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Mašīnbūves uzņēmums CALJAN LSEZ SIA aicina darbā:

MAG METINĀTĀJUS teleskopisko konveijeru ražotnē Liepājā.

Uzņēmums drīz ievāksies jaunajā razōtnē un sakarā ar paplašināšanos meklējam strādāt gribošus MAG metinātājus.

Darbs sastāv no rasējumu lasīšanas, konstrukcijas salikšanas un metināšanas, kā arī slīpēšanas un caurumu urbšanas.  Apmēram 60% no darba ir tieši konstrukcijas salikšana, lai to sagatavotu metināšanas darbiem.

Prasības kandidātiem

  • vēlama profesionālā izglītība tieši saistīta ar metālapstrādi vai vismaz 1 gada pieredze metālapstrādē
  • vēlama darba pieredze metināšanā MAG vai MIG
  • vēlama prasme lasīt rasējumus, tehnisko dokumentāciju
  • iekļauties noteiktā darba izpildes termiņā
  • augsta atbildības sajūta par veicamo darbu
  • prasme strādāt komandā un pozitīva attieksme pret darbu

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

Labus darba apstākļus modernā  ražošanas uzņēmumā

Ražošanas specifikai atbilstošu apmācību

Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu

Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu

Izaugsmes iespējas

Kopīgus ārpusdarba pasākumus

CV izskatīšana ir pirmā atlases kārta, ja mēs ar jums nesazinamies, tad diemžēl esat bijis/-si nesekmīgs/-a pirmajā atlases kārtā.

Sazināsimies telefoniski tikai ar kandidātiesm ,kuri būs atlasīti pirmajā atlases kārtā.

CV sūtīt uz Caljan vakances e-pastu ar norādi MAG metinātājs/-a.