2023-04-13 14:47:21

Kārtībnieks/-ce (23 vakances)

CVMarket.lv klients
784 - 884 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Kategorija: darbs VP struktūrās

Galvenās kārtības policijas pārvaldes

Speciālo objektu apsardzes pārvalde

kārtībnieks (amats ar speciālo dienesta pakāpi) - 23 vakances

Ja esi gatavs:

  • veikt attiecīgo objektu apsardzi, novērst noziedzīgus nodarījumus un citus likumpārkāpumus, nodrošināt caurlaižu režīmu un sabiedrisko kārtību;
  • veikt speciālus pasākumus tiesībpārkāpumu novēršanā un atklāšanā.

Prasības kandidātiem

Ja Tev ir:

  • profesionālā izglītība (vismaz otrais profesionālās kvalifikācijas līmenis), izglītības tematiskās jomas – tiesību zinātne, militārā aizsardzība, personu un īpašuma aizsardzība;
  • atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā noteiktajām prasībām;
  • vismaz 1 gada darba pieredze Valsts policijas struktūrvienībās vai citas Iekšlietu ministrijas sistēmas iestādēs, vai darba pieredze citās tiesībaizsardzības iestādēs;
  • būs nepieciešama trešās kategorijas atļauja pieejai valsts noslēpuma objektiem.

Uzņēmums piedāvā

Pievienojies mūsu kolektīvam, jo mēs piedāvājam:

  • interesantu darbu;
  • iespēju pieredzes un zināšanu loka paplašināšanai par aktuālajiem jautājumiem;
  • racionālu pieeju un godīgu attieksmi darbinieku novērtēšanas un motivēšanas procesā;
  • un galvenais – profesionālu un atsaucīgu kolēģu komandu.

Amatam noteikta:

13.7.saime. "Speciālo objektu apsardze", I līmenis un 2. mēnešalgu grupa, mēnešalga EUR no 784.00 līdz 884.00

  • uz nenoteiktu laiku

Apraksts par pieteikuma iesniegšanu

Pieteikuma dokumentus (motivācijas vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas) ar norādi “Uz GKPP SOAP”, lūdzam nosūtīt Valsts policijaielektroniski.

Kontakttelefons – 67219960.

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām klātienē.

Pieteikšanās termiņš: 2020. gada 28. augusts

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".