2023-04-13 14:47:21

Ķīmiskā režīma un vides aizsardzības iecirkņa vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
1480 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Akciju sabiedrība "RĪGAS SILTUMS" aicina darbā Mērījumu un ieregulēšanas dienesta Ķīmiskā režīma un vides aizsardzības iecirkņa vadītāju.

Galvenie darba pienākumi:

  • Plānot, organizēt un vadīt Ķīmiskā režīma un vides aizsardzības iecirkņa darbu.
  • Organizēt ūdens ķīmisko analīžu veikšanu dienesta laboratorijā un visās siltumcentrālēs un katlu mājās.
  • Organizēt nepieciešamo reaģentu un aparatūras iegādi laboratoriju vajadzībām, kā arī laboratorijas mēriekārtu valsts metroloģisko kontroli.
  • Nodrošināt sadarbību ar vides aizsardzības valsts u.c. institūcijām.
  • Organizēt līgumu sagatavošanu ar citām organizācijām par ūdens piegādi, analīžu veikšanu un citiem iecirkņa kompetencē esošajiem jautājumiem.
  • Sekot normatīvo aktu izmaiņām vides aizsardzības jomā un organizēt iecirkņa darbu atbilstoši to prasībām.
  • Nodrošināt savlaicīgu dabas resursu nodokļa aprēķināšanu, nepieciešamo atskaišu sastādīšanu un iesniegšanu grāmatvedībā.
  • Nodrošināt savlaicīgu atskaišu sastādīšanu par dabas resursu lietošanu un vides piesārņošanu.
  • Nodrošināt iesniegumu sagatavošanu piesārņojošās darbības atļauju un siltumnīcefekta gāzu emisijas atļauju saņemšanai.
  • Kontrolēt AS iekšējo normatīvo aktu prasību ievērošanu iecirknī.
  • Nodrošināt iecirkņa dokumentācijas (amatu apraksti, strukturālās shēmas, instrukcijas u.cc.) savlaicīgu izstrādi un aktualizāciju.
  • Noteikt padoto darbinieku pienākumus un to sadali. Uzraudzīt darba izpildi.

Prasības kandidātiem

  • Otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ķīmijā.
  • Pieredze attiecīgajā specialitātē un kolektīva vadīšanā ne mazāk kā viens gads.
  • C1 valsts valodas prasmes  pakāpe.

Nepieciešamās kompetences:

  • prasme organizēt iecirkņa darbu;
  • prasme pieņemt lēmumus un argumentēt savu viedokli;
  • prasme strādāt komandā;
  • saskarsmes un komunikācijas prasme;
  • prasme izpildīt darba uzdevumus, kuriem nav noteikta izpildes metodika;
  • prasme iegūt, apkopot un apstrādāt lēmumu pieņemšanai nepieciešamo informāciju;
  • prasme sagatavot komplicētus dokumentus ar analītisko materiālu un motivāciju.
  • vispārīgas iemaņas darbam ar datoru (Word, Excel, PowerPoint, OTIS un MDS datu bāzēm lietotāja līmenī).

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Darbu mūsdienīgā un profesionālā uzņēmumā.
  • Bruto algu EUR 1480 mēnesī.
  • Personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu.
  • Papildus sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.
  • Darbu profesionālā kolektīvā.
  • Darba vietu Cēsu ielā 3A, Rīgā.

Kontaktpersona

Mērījumu un ieregulēšanas dienesta vadītājs D.Usačovs – tālrunis 67017130.

Piesakoties vakancei, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu, kas pieejama šajā tīmekļa vietnē:  https://www.rs.lv/lv/saturs/vakances-0, CV un motivācijas vēstule NAV jāiesniedz. Pieteikuma anketu un atsauksmes no iepriekšējā darba devēja lūdzam nosūtīt līdz 2020. gada 14. augustam.

* Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, akciju sabiedrība “RĪGAS SILTUMS” informē, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases norisi;

2) minētās personas datu apstrādes pārzinis ir akciju sabiedrība "RĪGAS SILTUMS", kontaktinformācija: Cēsu iela 3A, Rīga, LV-1012. Papildus informāciju par personas datu apstrādi Jūs variet iegūt akciju sabiedrības "RĪGAS SILTUMS" tīmekļvietnē: https://rs.lv/saturs/atlase.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".