2023-04-13 14:47:21

Grafiskais dizainers(-e) / sociālo tīklu administrators(-e)

CVMarket.lv klients
No 950 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Bērnu preču veikalu tīkls Kidzone, Toy`s planet, Baby City Toy City aicina darbā grafisko dizaineri / sociālo tīklu administratoru (darbs uz noteiktu laiku).

Galvenie pienākumi:

  • Digitālo reklāmas materiālu sagatavošana publicēšanai.
  • Drukas materiālu sagatavošana printēšanai.
  • Sociālo platformu facebook un Instagram satura izveide, komunikācijas uzturēšana.

Prasības kandidātiem

Ko mēs sagaidām no Tevis:

  • Pieredzi un izglītību grafiskajā dizainā.
  • Radošu personību ar labu gaumes izjūtu, veidojot vizuālos materiālus, kas būs saistīti ar: rotaļlietām, bērnu apģērbiem, zīdaiņiem, topošajām māmiņām, ģimeni u.c. tēmām, kas atbilst uzņēmuma darbības jomai.
  • Spēju strādāt ar tādām programmām kā: Adobe Illustrator 2020, Adobe Photoshop 2019, InDesign CC 2015.
  • Zināšanas un pieredzi digitālo materiālu iztrādē (google ads, html banneri, facebook / Instagram reklāmas).
  • Zināšanas un spējas sagatavot jebkuru vizuālo materiālu drukai: bukleti, plakāti, vobleri u.c. materiāli.
  • Spēju rakstīt pavadošos reklāmas tekstus sociālajās platformās facebook / Instagram.
  • Labas angļu valodas zināšanas, spēju tulkot īsus reklāmas tekstus no angļu uz latviešu valodu.
  • Izpratni par sociālo tīklu komunikāciju facebook un Instagram platformās.
  • Zināšanas un pieredzi darbā ar Word, Power Point, Outlook programmām.
  • Augstu atbildības sajūtu un spēju iekļauties nospraustajos termiņos.

* Ja Tev ir prasme fotografēšanā vai īsu video izveidē – tā būs Tava priekšrocība, to noteikti piemini savā CV!

Uzņēmums piedāvā

  • Atalgojumu no 950.00 EUR mēnesī (brutto).
  • Draudzīgus, zinošus un atsaucīgus kolēģus.
  • Darbinieka atlaidi KidzOne, Toy`s Planet, Baby City Toy City veikalu tīklos (pēc pārbaudes laika).
  • Ērtu un mūsdienīgu ofisu tirdzniecības centrā “Domina Shopping”.
  • Gardu Cafe Latte, Espresso vai kafiju ar pienu, ja vajadzīgs mundrums.
  • Darba laiku no 08:00 - 17:00.

* Darba piedāvājums uz laiku līdz 1,5 gadam

Sūti savu CV ar norādi “Grafiskais dizaineris”. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks izvirzīti 2. kārtā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".