2023-04-13 14:47:21

Tirdzniecības pārstāvis/-e

CVMarket.lv klients
Līdz 1500 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Viena no lielākajām distribūcijas kompānijām Latvijā – "Osama Distributors", kas pārstāv tirgū tādus zīmolus kā Tymbark, Kubuš, Nestea, Venden, LaFesta, Lubella, Calvo, Kronis, Rundāle, Roshen,  FINI, Dolfin, Blanx, Biorepair, Regina utt. meklē  tirdzniecības pārstāvi Jelgavā ar atbilstošu dzīvesvietu.

Darba apraksts:

  • Preču un pakalpojumu pārdošanu, merčendaizings.
  • Maršrutā esošo klientu apmeklēšana.
  • Pārdošanas apjomu palielināšana esošo klientu tīklā/ Jaunu klientu piesaiste.
  • Strādāt ar klientiem, zināt to vajadzības, veidot ilgtermiņa attiecības.
  • Regulāri apkopot, izvērtēt un analizēt tirgus situāciju.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama darba pieredze pārstāvja amatā.
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un plānot savu darba dienu.
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Pieredze darbā ar datoru.
  • Labas komunikācijas spējas un liela atbildības sajūta.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

  • Dinamisku, stabilu un interesantu darbu vienā no lielākajām izplatītāju kompānijām.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu līdz 1500 EUR/bruto.
  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Apmācības un izaugsmes spējas.

Lūgums sūtīt CV sadaļā "pieteikties" ar norādi "Tirdzniecības pārstāvis Jelgavā ar atbilstošu dzīvesvietu".