2023-04-13 14:47:21

Tirdzniecības pārstāvis/-e Liepājas filiālē

CVMarket.lv klients
No 800 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

SIA "Charlot LV" - viena no lielākajām kancelejas un biroja preču, kā arī biroja papīra piegādātājām Latvijā un Baltijas reģionā kopš 1991. gada. Uzņēmums piedāvā vairāk nekā 10 000 dažādu kvalitatīvu preču no pasaulē pazīstamiem ražotājiem.

Savam profesionālajam un draudzīgajam kolektīvam aicinām pievienoties tirdzniecības pārstāvi LIEPĀJAS filiālē.

Pienākumi:

  • Sadarbība ar esošajiem klientiem, jaunu klientu piesaiste.
  • Pārdošanas procesa organizēšana un realizēšana.
  • Preču piegāde klientiem (darbs saistīts ar fizisku slodzi).
  • Atbalsta sniegšana pārdošanas attīstības procesos, pārzināt un konsultēt par piedāvājamo preču sortimentu.
  • Tirgus situācijas analizēšana.
  • Palielināt preču realizāciju.
  • Uzņēmuma atpazīstamības veicināšana.

Prasības kandidātiem

  • Teicamas komunikācijas prasmes un augsta atbildības sajūta.
  • Mērķtiecība, spēja organizēt savu ikdienas darbu.
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas svešvalodas zināšanas.
  • Labas datorlietotāja prasmes.
  • Vēlama augstākā izglītība.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība vismaz 2 gadus, teicamas auto vadīšanas prasmes.
  • Vēlama pieredze līdzīgu pienākumu veikšanā.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā.
  • Mobilā telefona sarunu un degvielas apmaksu darba vajadzībām.
  • Automašīnu darba pienākumu izpildei.
  • Personīgās attīstības iespējas.
  • Bruto atalgojumu mēnesī 800,00 EUR.
  • Sociālās garantijas un motivējošu piemaksu sistēmu.
  • Jauku, profesionālu un atsaucīgu kolektīvu.

Papildus informācija:

Darba vietas atrašanās vieta: Liepāja, Peldu iela 4

Darbā stāšanās laiks: 2020. gada 1. oktobris

CV un pieteikuma vēstules sūtīt ar norādi:TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS LIEPĀJĀ

Par konkursa rezultātiem informēsim un sazināsimies ar kandidātiem,

kurus uzaicināsim uz interviju.

Nosūtot savu pieteikumu SIA “CHARLOT LV” vakancei, Jūs piekrītat, ka  darbā pieņemšanas nolūkā, uzņēmums apstrādā Jūsu personas datus, kas norādīti Jūsu nosūtītajā pieteikuma dokumentā.