2023-04-13 14:47:21

Mehāniķis/-e Vidzemes, Latgales reģionā

CVMarket.lv klients
1050 - 1200 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Uzņēmums meklē mehāniķi Vidzemes, Latgales reģionā.

Pienākumi:

  • veikt pacēlājtehnikas remontus un apkopes, kā arī sniegt tehnisko atbalstu nomas punktos un klientu objektos, kas atrodas Vidzemes un Latgales reģionā;
  • uzturēt iekārtas labā tehniskā stavoklī.

Prasības kandidātiem

Mums ir svarīgi:

  • izpratne par elektrosistēmu un hidraulisko sistēmu darbībām;
  • zināšanas iekšdedzes dzinēju remontā;
  • amatam atbilstoša izglītība un autovadītāja apliecība;
  • vēlme no sirds darboties spēcīgā un saliedētā komandā.

Atalgojums: 1050-1200 EUR bruto mēnesī (algas līmenis atkarīgs no kandidāta iepriekšējās darba pieredzes, prasmēm un atbilstības prasībām).

Tehniskais nodrošinājums:

Mes nodrošinām darba apģērbu un instrumentus, darba automašīnu, portatīvo datoru, planšeti un mobilo telefonu.

Spēcīga komanda:

Mēs piedāvājam darbu profesionālā komandā un nodrošinām darbam nepieciešamās apmācības.

Starptautiska pieredze:

Mēs garantējam darbam nepieciešamās apmācības, sociālās garantijas un apdrošināšanu.

Esi ieinteresēts? Pievienojies mums!