2023-04-13 14:47:21

Jurists/-e

CVMarket.lv klients
1100 - 1200 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Ventspils pilsētas dome (reģ. Nr. 90000051970) aicina pieteikties uz Ventspils pilsētas domes Juridiskās nodaļas jurista amatu (uz nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

  • Ventspils pilsētas domes, tās administrācijas juridiskā atbalsta un tiesiski konsultatīvās apkalpošanas nodrošināšana.
  • atbalsta sniegšana Juridiskās nodaļas vadītājam (vietniekam), līdzdarbošanās dokumentu projektu gatavošanā.
  • Juridiskajā nodaļā saņemto dokumentu izskatīšana un slēdzienu, atzinumu, un atbilžu projektu sagatavošana par tiem.

Prasības kandidātiem

Individuālās kvalifikācijas un iemaņu prasības:

  • maģistra grāds tiesību zinātnēs un tai pielīdzināmā jomā;
  • vēlama profesionālā pieredze valsts vai pašvaldību iestādē;
  • valsts valodas zināšanas normatīvajos aktos noteiktajā līmenī;
  • zināšanas un pieredze Latvijas republikas spēkā esošo normatīvo aktu piemērošanā;
  • labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām, t.sk. prasme strādāt ar datoru pieredzējuša lietotāja līmenī;
  • analītiskā domāšana, spēja ātri reaģēt;
  • labas sadarbības un organizatoriskās prasmes;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt patstāvīgi, noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • iespēju strādāt profesionālā un dinamiskā komandā, labus darba apstākļus;
  • individuālās izaugsmes, attīstības un apmācību iespējas;
  • konkurētspējīgu atlīdzību (1100-1200 EUR bruto mēnešalga);
  • sociālās garantijas.

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli līdz 2020. gada 30. oktobrim ieskaitot.

Uzziņas pa tālruņiem 636 01143, 636 01112.