2023-04-13 14:47:21

Remontstrādnieks/-ce

CVMarket.lv klients
1000 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

AS "Conexus Baltic Grid" izsludina konkursu uz remontstrādnieka/-ces amatu Saimnieciskā nodrošinājuma departamenta Nekustamā īpašuma uzturēšanas daļā.

Galvenie darba pienākumi un uzdevumi:

  • veikt telpu, ēku kosmētisko remontu;
  • veikt ikdienas apgaitas un sanitārtehnisko iekārtu, ierīču apskates, remontus;
  • veikt citus saimnieciska rakstura darbus;
  • plānot darbam veicamo materiālu apjomus;
  • uzturēt savā atbildībā nodoto darbarīku tehnisko stāvokli darba kārībā;
  • kontrolēt pasūtīto materiālu izlietojumu;
  • prasmes sanitārtehnisko darbu veikšanā būs uzskatāmas kā priekšrocība;
  • prasme strādāt ar datortehniku tiks uzskatīta kā priekšrocība.

Prasības kandidātiem

Galvenās prasības pretendentam:

  • vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • prasme strādāt kolektīvā;
  • vismaz 1 gada darba pieredze specialitātē;
  • pieredze darbā ar dokumentāciju, shematisku rasējumu lasītprasme;
  • prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, precizitāte darba izpildē;
  • labas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • valsts valodas zināšanas (B līmeņa 2. pakāpe), kā arī krievu valodas prasmes;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā;
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
  • iemaksas privātajā pensiju fondā;
  • nepieciešamās apmācības darba pienākumu veikšanai.

Apkalpes zona un objekti: Inčukalna pazemes gāzes krātuve, Krimuldas pag., Krimuldas nov.

Iespējami darba braucieni pa Latvijas teritoriju.

Atalgojums: 1000 EUR (Bruto)

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Nekustamā īpašuma uzturēšanas daļas "Remontstradnieks/-ce"" lūdzam sūtīt līdz 2020. gada 25. oktobrim.

Detalizētai informācijai lūdzam sazināties ar Saimnieciskā nodrošinājuma departamenta Nekustamā īpašuma uzturēšanas daļas vadītāju Kārli Grēvi pa tālruni 67048066, mob. tel: 28343428.