2023-04-13 14:47:21

Inženieris/-e

CVMarket.lv klients
1330 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Galvenie darba pienākumi un uzdevumi:

  • izskatīt iesniegumus par tehnisko noteikumu pieprasījumu projektēšanas darbu izpildei uzņēmuma gāzapgādes objektu aizsargjoslas, sagatavot tehniskos noteikumus;
  • izskatīt inženiertopogrāfiskos un zemes ierīcības projektus;
  • izskatīt būvprojektus objektiem, kas tiek realizēti uzņēmuma gāzapgādes objektu aizsargjoslās;
  • iesaistīties uzņēmuma realizētajos gāzapgādes objektu pārbūves darbos, tajā skaita ari ES finansētajos (saskaņa ar daļas vadītāja norādījumiem veikt projekta dokumentācijas saskaņošanas procesus attiecīgajās institūcijās, pieprasīt tehniskos noteikumus, u.c. dokumentāciju, kas saistīta ar ieceres realizāciju);
  • sagatavot projektu konceptu dokumentāciju, saskaņā ar uzņēmuma iekšējiem normatīvajiem aktiem;
  • sagatavot tehnisko specifikāciju, un citu nepieciešamo dokumentāciju uzņēmuma iepirkumu organizēšana;
  • sagatavot informatīvus brīdinājumus zemes īpašniekiem, pašvaldībām un citām organizācijām par plānotajiem vai avārijas darbu remontiem uzņēmuma gāzapgādes objektos.

Prasības kandidātiem

Galvenās prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība tehnisko studiju novirzienā (vēlams būvniecības vai gāzapgādes jomā);
  • valsts valodas zināšanas (C līmeņa 1. pakāpē), angļu valodas zināšanas (krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmeni tiks uzskatītas par priekšrocību);
  • vēlama pieredze darbā ar būvprojektu izskatīšanu;
  • pieredze dokumentu pārvaldības jomā, spēja strādāt lietotāja līmenī ar dokumentu pārvaldības programmām;
  • iniciatīva, spēja patstāvīgi un operatīvi pieņemt lēmumus, organizēt un plānot darbus;
  • ļoti labas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • datorprasmes pieredzējuša lietotāja līmenī (Microsoft office, e-pasta sistēmas, interneta pārlūkprogrammas, autoCAD) un citu biroja tehniku;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā;
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
  • iemaksas privātajā pensiju fondā;
  • nepieciešamās apmācības darba pienākumu veikšanai.

Atrašanas vieta:

  • Rīga, Stigu iela 14

Atalgojums: 1330 (Bruto)