2023-04-13 14:47:21

Montieris/-e

CVMarket.lv klients
12 - 14 €/st. Bruto

Darba apraksts

EstEmploy klients Īrijā, kas ražo metāla palīgēkas, savā komandā aicina motivētus un godprātīgus metāla konstrukciju montētājus.

Darba pienākumi ietver metāla detaļu un moduļu salikšanu, vadoties pēc rasējumiem.

Piedāvājam tiešo līgumu ar Īrijas uzņēmumu pēc divu mēnešu pārbaudes laika.

Darbs sākas 18. janvārī.

Prasības kandidātiem

  • Darba pieredze metālapstrādē vai metāla konstrukciju montēšanā.
  • Angļu valodas prasmes.
  • Prasmes lasīt rasējumus.
  • ES pilsonība.
  • Apzinīgums un precizitāte darba izpildē.
  • Spēja strādāt komandā.

Uzņēmums piedāvā

  • Stabils ilgtermiņa darbs.
  • Darba alga sākotnēji no 12-14 eur/h, pirms nodokļiem.
  • Grafiks: 8 nedēļas darbā un 1 nedēļa mājās.
  • Apmaksāta dzīvesvieta (katram cilvēkam sava istaba).
  • Apmaksātas aviobiļetes.
  • Nodrošināts darba apģērbs, drošības aprīkojums.
  • Apdrošināšana.
  • Tiešais līgums pēc 2 mēn. pārbaudes laika.
  • Atbalsts nepieciešamo dokumentu sakārtošanā.
  • Personīgā kontaktpersona, ar kuru jūs varat sazināties latviešu, krievu vai angļu valodā.