2023-04-13 14:47:21

Sociālo mediju speciālists/-e

CVMarket.lv klients
No 3.5 €/st. Bruto

Darba apraksts

Saistībā ar jauna biroja atvēršanu un darbavietu izveidi Daugavpilī, mēs piedāvājam darbu enerģiskā un ambiciozā komandā, kas specializējas dažāda digitālā satura moderēšanā un analīzē, lai sniegtu vislabāko pieredzi, ko spēj piedāvāt sociālo tīklu pasaules plašumi!

Darba pienākumi:

  • Efektīva digitālā satura moderēšana un analīze, ņemot vērā klienta vajadzības un uzņēmuma politiku.
  • Darbs ar sensitīvu un necenzētu saturu.
  • Ienākošo videoklipu apstrāde krievu valodā.

Prasības kandidātiem

  • Izcilas krievu valodas zināšanas (gan mutiski, gan rakstiski).
  • Interese par sociālajiem tīkliem.
  • Augstas organizētības spējas, atbildības izjūta un spēja pievērst uzmanību detaļām.

Uzņēmums piedāvā

  • Apmaksātas apmācības.
  • Darbu no mājām ārkārtējās situācijas laikā; pēc tam - no biroja.
  • Veselības apdrošināšanas polise (zobārsta pakalpojumi, sporta zāles apmeklējumi, ārstnieciskās masāžas utt.).
  • Atalgojumu: stundas likme: €3,50 Euro/bruto.
  • Karjeras izaugsmes iespējas.

Uzsākšanas datums: 22.03.2021

Lokācija: Daugavpils, Parādes iela 1

By submitting you CV, you confirm that your personal data provided by you is true and accurate and you agree that your personal data maybe stored in the database of SIA Webhelp and proceesed for recruitment purposes. Confidentiality is guaranteed. Only candidates fulfilling above requirements will be contacted.