2023-04-13 14:47:21

Menedžeris/e - pārdošanas operators/e

CVMarket.lv klients
Līdz 1300 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Mēs esam starptautisks loģistikas uzņēmums SIA "Mile Logistics".

Galvenais birojs atrodas Rīgā, ir pārstāvniecība Maskavā. Mūsu uzņēmums ir ambiciozs, orientēts uz radošu pieeju, enerģētiku, mērķtiecīgumu. Mums tik ļoti patīk tas, ko darām, ka nolēmām neapstāties pie sasniegtā, un atveram jaunu, perspektīvu apakšvienību pārdošanas nodaļu!

Ko mēs meklējam? Menedžeri - pārdošanas operatoru.

Pienākumi ietver:

  • Jaunu klientu piesaistīšanu (aukstie un siltie zvani).
  • Tikšanos organizēšanu (perspektīvā iespējami komandējumi).
  • Pārskatu kārtošanu ērtā CRM sistēmā.

Prasības kandidātiem

Esam pārliecināti, ka ir šādi talanti:

  • Harismātiski, kas prot likt sevi iemīlēt.
  • Enerģiski, komunikabli, ambiciozi.
  • Ar mīlestību izturas pret veiksmīgi noslēgtiem darījumiem un apmierinātiem klientiem.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Atlīdzība: fiksēta likme + neierobežota bonusa sastāvdaļa, atkarībā no rezultāta. Pieredzējuši mūsu uzņēmuma darbinieki nopelna vairāk nekā 1300 eiro mēnesī.
  • Mēs esam gatavi novērtēt labākos rezultātus ne tikai ar naudu, bet arī ar patīkamām dāvanām, kā, piemēram, ar abonementiem, dāvanu kartēm un attīstības kursiem.
  • Dizaineru veidotu biroju ar skatu uz Rīgas jūras līci.
  • Draudzīgu un saliedētu kolektīvu.

Ja aprakstā atpazināt sevi, tad mēs Jūs gaidām!