2023-04-13 14:47:21

Grāmatvedis/-e

CVMarket.lv klients
1040 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Pienākumi un atbildības:

  • gatavās produkcijas uzskaite;
  • inventarizācijas rezultātu grāmatošana;
  • dabas resursu nodokļu atskaites sagatavošana;
  • papildus grāmatvedības funkcijas pēc nepieciešamības.

Prasības kandidātiem

Prasības:

  • Vidējā speciālā izglītība grāmatvedībā vai 1. vai 2. līmeņa augstākā, profesionālā izglītība grāmatvedībā.
  • Darba pieredze grāmatvedībā, pieredze krājumu uzskaitē.
  • MS Office, Axapta zināšanas.
  • Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas.
  • Precizitāte, labas komunikācijas prasmes, augsta atbildības sajūta.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā.
  • Dinamisku darba vidi.
  • Apmācību, uzsākot darbu.
  • Bruto darba algu 1040 eiro un sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšana pēc viena nostrādāta gada.
  • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus.