2023-04-13 14:47:21

Pārdevējs/a - konsultants/e

CVMarket.lv klients
800 - 900 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Ja vēlies strādāt jaundibinātā kompānijā ar karjeras izaugsmes iespējām, tad mēbeļu veikals UMBERTS domāts tieši Tev!

SIA Četri Bērzi ir uzņēmums, kas piedāvā mūsdienīgas oriģināla dizaina mēbeles. Šajā vasarā Jelgavā tiks atvērts mūsu uzņēmuma veikals UMBERTS.

Piedāvājam iespēju kļūt par daļu no mūsu augošās kompānijas un aicinām savā komandā - pārdevēju/konsultantu.

Darba pienākumi:

  • Apkalpot klientus, ievērojot veikala standartus.
  • Organizēt preču izvietošanas procesus veikalā.
  • Atbildēt uz e-pastiem un telefona zvaniem.
  • Uzturēt augstu servisu un kārtību.

Prasības kandidātiem

Ko mēs gaidām no Tevis:

  • Labas latviešu, krievu valodas, vēlamas angļu valodas zināšanas.
  • Labas komunikācijas spējas.
  • Fizisku izturību (pienākumos ietilpst preču izniegšana).
  • Augstu atbildības sajūtu par uzticēto darbu un izpildes termiņiem.
  • Inovatīvu domāšanu un spēju patstāvīgi pieņemt lēmumus.
  • Vismaz vidējā izglītība.

Tev noteikti palīdzēs:

  • Darba pieredze pārdošanā (vēlama mēbeļu tirdzniecībā).
  • Labas zināšanas par dažādiem interjeriem un kokapstrādi.
  • Teicamas datorprasmes.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Profesionālas pārdošanas un klientu servisa apmācības.
  • Zinošus un izpalīdzīgus kolēģus.
  • Visas sociālās garantijas.
  • Izaugsmes iespējas (laika gaitā var kļūt par veikala vadītāju, uzņēmuma menedžeri vai ieņemt lomu kādā jaunā projektā).
  • Rūpes un sapratni no vadības, īstu komandas darbu.
  • Omulīgu darba vidi.
  • Darba samaksu 800-900 EUR (bruto), atkarībā no pieredzes un kvalifikācijas.

Ja vēlies pievienoties UMBERTS komandai, piesakies, sūtot savu CV.