2023-04-13 14:47:21

Tirdzniecības menedžeris/-e (3 vakances)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

"Spector Light" SIA ir stabils un viens no vadošiem elektromateriālu tirdzniecības uzņēmumiem Baltijas tirgū. Oficiālais izplatītājs dažiem Eiropas un pasaules vadošajiem ražotājiem.

 Meklējam pārdošanas menedžeri.

Galvenie uzdevumi un pienākumi:

  • Veicināt un attīstīt elektromateriālu un piederumu izplatīšanu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
  • Produktu pozicionēšana un prezentēšana klientiem.
  • Jaunu klientu piesaistīšana un uzņēmuma klientu skaita palielināšana.
  • Komunikāciju un sadarbību veicināšana ar jauniem klientiem un ilgtermiņa sadarbību uzturēšana ar esošiem klientiem.
  • Aktīva uzņēmuma produktu pārdošana.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība.
  • Vismaz 2 gadu darba pieredze pārdošanas jomā, vēlāms elektromateriālu vai būvmateriālu tirdzniecībā.
  • B2B tirgus attiecību izpratne.
  • Uz biznesu orientēta personība ar spēju strādāt patstāvīgi, atvērta jauniem izaicinājumiem un gatava sasniegt noteiktos mērķus.
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas, angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Ļoti labas pārdošanas prasmes, spēja veidot ilgtermiņa sadarbību.
  • B kategorijas autovadītāju apliecība.
  • Spēja darboties operatīvi un ātri izstrādāt klientiem nepieciešamus risinājumus.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu vadošā un stabilā uzņēmumā.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un pievilcīgu bonusu sistēmu.
  • Interesantu un dinamisku darbu draudzīgā, profesionālā un pieredzējušā komandā.
  • Mobilo tālruni un uzņēmuma auto.
  • Apmācību.

Lūgums sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli.