Asistents(-e) / klientu apkalpošanas koordinators(-e) (pusslodzes darbs)

CVMarket.lv klients
No 1000 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Starptautisks koncerns “W.A.G. payment solutions, a.s.”, kura centrālais birojs atrodas Čehijā, aicina savam kolektīvam Latvijas uzņēmumā “W.A.G. payment solutions LV”, SIA pievienoties asistentu / klientu apkalpošanas koordinatoru.

Amata uzdevumi:

  • Pārdošanas komandas un vadītāja atbalsts klientu apkalpošanas jautājumos.
  • Sadarbība ar PVN atgūšanas koordinātoru.
  • Sadarbība ar Kredītrisku deprtamentu dažādu pakalpojumu aktivizēšanā.
  • Ikdienas darba uzdevumu monitorēšana un paveikšana izmantojot programmu “Jira”.
  • Palīdzība klientiem degvielas karšu aktivizēšanā, pasūtīšanā un monitorēšanā.
  • Ikdienas komunikācija ar klientiem saistībā ar ceļu maksu aparātiem, to reģistrēšana sistēmās, problēmjautājumu risināšana ar atbildīgajiem uzņēmuma departamentiem Čehijā.
  • Piedalīšanās dažādās apmācībās par uzņēmuma produktiem.
  • Dažādu tulkojumu veikšana pēc nepieciešamības (latviešu-angļu valoda).

Prasības kandidātiem

Amata prasības:

  • Ļoti labas komunikācijas prasmes ar kolēģiem un klientiem.
  • Laba stresa noturība.
  • Proaktivitāte, ļoti labas darba organizatora spējas, punktualitāte un pienākumu apziņa.
  • Klientu apkalpošanas servisa pieredze.
  • Labas datorzināšanas: Word, Excel, Outlook, PowerPoint.
  • Obligātas valodu zināšanas (ļoti labā līmenī mutiski un rakstiski): latviešu, angļu, krievu valoda.
  • Vēlme ikdienā apgūt jaunas darba iemaņas un daudz mācīties.

Uzņēmums piedāvā

Amata piedāvājums:

  • Darba uzsākšana no: augusts 2021.
  • Puse darba slodzes (80h mēnesī).
  • Terminēts darba līgums līdz 31.12.2021.
  • Stabila ikmēneša alga: 1000 EUR (bruto).
  • Moderns ofiss Rīgā (Bauskas iela 58A, "Valdo" ofisu centrs).
  • Iespēja no 2022. gada kļūt par patstāvīgu uzņēmuma darbinieku ar pilnu darba slodzi (160h mēnesī), atbilstoši lielāku atalgojumu un amatam paredzētajiem bonusiem (prēmijas, veselības polise).

Deatlizētu jautājumu gadījumā lūdzu griezties pie :

Sandris Fricbergs

SIA "W.A.G. payment solutions LV"

Latvijas filiāles vadītājs

Tel.: +371 29206030

Bauskas iela 58A, LV-1004, Rīga, Latvija