2023-04-13 14:47:21

Noliktavas un preču pieņemšanas nodaļas darbinieks(-ce)

CVMarket.lv klients
2300 - 2666 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Noliktavas un preču pieņemšanas nodaļas darbinieks(-ce) Bergkirhenē pie Minhenes (Vācijā)

Ievads

Vairumtirgotājs „NOWEDA Apothekergenossenschaft“ jau vairāk nekā 80 gadu ir viens no lielākajiem medikamentu piegādātājiem. Uzņēmums ir stabils aptieku sadarbības partneris, kas rūpējas par miljoniem cilvēku veselību visā Vācijā. Kooperatīvā „NOWEDA“ kā īpašnieki un dalībnieki ir iesaistīti vairāk nekā 9300 farmaceitu. No kooperatīva sortimenta aptiekas ik dienu pasūta vairāk nekā 160 000 medikamentu un citas medicīniskās preces, kas pacientiem nepieciešamas ik dienu.

Kooperatīvam „NOWEDA“ Vācijā ir 20 filiāles. Kooperatīva kopējais apgrozījums pārsniedz 7,8 miljardus eiro, un tas ir viens no lielākajiem tirdzniecības uzņēmumiem Vācijā.

Jūsu pienākumi

  • Medikamentu saņemšana (vieglas preces)
  • Ienākošo preču pasūtījumu apstrāde
  • Preces sagatavošana nosūtīšanai
  • Noliktavas plauktu papildināšana

Prasības kandidātiem

Prasības

  • Jūs esat labā fiziskajā formā
  • Jūs esat gatavs(-a) strādāt maiņās, kas mainās ik pa nedēļai (darbs divās maiņās, nestrādājam naktīs un svētdienās)
  • Jūs spējat sadarboties ar citiem kolēģiem un uz jums var paļauties
  • Jūs pārvaldāt vācu vai angļu valodu

Uzņēmums piedāvā

Ko mēs piedāvājam

  • Iespēju strādāt motivētā un dinamiskā kolektīvā
  • Atbildībai atbilstošu atalgojumu
  • Labu sociālo nodrošinājumu (piemēram, prēmija Ziemassvētkos, atvaļinājuma nauda)
  • 30 dienu atvaļinājumu
  • Uzsākot darbu, segsim jūsu ceļošanas izmaksas
  • Ievads darbā angļu vai vācu valodā
  • Vācu valodas nodarbības reizi nedēļā
  • Nodrošinām naktsmītnes ar taisnīgiem nosacījumiem
  • Uzņēmums „PME Familienservice“ nodrošinās atbalstu darba konfliktsituāciju gadījumos