https://www.cvmarket.lv/32397

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #32397

Juridiskās pārvaldes Tiesību aktu daļas galvenais/-ā jurista/-e

CVMarket.lv klients
Nav norādīta
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

izstrādāt normatīvo aktu projektus; sagatavot un sniegt atzinumus par Valsts ieņēmumu dienesta struktūrvienību un citu valsts pārvaldes institūciju izstrādātajiem normatīvo aktu projektiem; atbilstoši kompetencei izstrādāt rīkojumu, pārvaldes lēmumu un iekšējo normatīvo aktu projektus; nodrošināt Valsts ieņēmumu dienesta iekšējo normatīvo aktu projektu un pārvaldes lēmumu iepriekšējo tiesiskuma papildpārbaudi; sagatavot uzziņas vai piedalīties uzziņu sagatavošanas līdzizpildē, izvērtēt uzziņas kā augstāka institūcija; atbilstoši savai kompetencei izskatīt sūdzības un iesniegumus; konsultēt Valsts ieņēmumu dienesta centrālā aparāta struktūrvienību ierēdņus un darbiniekus tiesību aktu piemērošanas jautājumos; piedalīties Valsts ieņēmumu dienesta izveidotajās darba grupās, disciplinārlietu izmeklēšanas komisijās un dienesta pārbaudēs.


Prasības kandidātiem

- atbilstība likuma "Par Valsts ieņēmumu dienestu" 17.panta pirmās daļas prasībām

- augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā juridiskā izglītība

- zināšanas publisko tiesību, administratīvā procesa, nodokļu normatīvo aktu jomā, tiesību aktu izstrādē

- darba pieredze valsts pārvaldē tiks uzskatīta par priekšrocību


Uzņēmums piedāvā

stabilu atalgojumu un sociālās garantijas


Cita informācija

Gaidām jūsu pieteikuma vēstuli, profesionālās pieredzes aprakstu un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju 10 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Adrese: Valsts ieņēmumu dienesta Personāla vadības pārvaldei Smilšu ielā 1, Rīgā, LV-1978 (ar norādi "Konkurss"). Tālr. 67028620, fakss 67028744


Darba sludinājuma numurs
#32397
Tu piesakies uz:
Juridiskās pārvaldes Tiesību aktu daļas galvenais/-ā jurista/-e
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!