Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Juridiskās pārvaldes Tiesību aktu piemērošanas un maksātnespējas procesu daļas galvenais/-ā speciālista/-e

CVMarket.lv klients
Nav norādīta

Darba apraksts

- uz pilnvaras pamata pārstāvēt iestādes intereses tiesās, valsts pārvaldes un pašvaldības iestādēs- veikt darbības, kas nodrošina iestādes interešu pārstāvību civillietās, krimināllietās un administratīvajās lietās

- sagatavot pieteikumus, prasības, pretprasības, apelācijas, kasācijas sūdzības, paskaidrojumus un nodrošināt to iesniegšanu tiesā

- nodrošināt tiesību normu tiesisku, precīzu, efektīvu un vienveidīgu piemērošanu pārbaudot saskaņojamos iestādes iekšējos normatīvos aktus

- savas kompetences ietvaros sadarboties ar tiesībaizsardzības iestādēm

- sagatavot līgumus, kas saistīti ar publisko iepirkumu un kontrolēt to izpildi, nepieciešamības gadījumos piedalīties publisko iepirkumu komisijas sēdēs

- sagatavot informācijas un Ziņojumus VID Finanšu policijas pārvaldei par konstatētajiem noziedzīgajiem nodarījumiem finanšu jomā

- sagatavot un iesniegt tiesā pieteikumus par uzņēmumu atzīšanu par maksātnespējīgiem

- saskaņā ar pilnvarojumu pārstāvēt iestādi maksātnespējas lietās pārraudzīt nodokļu parādu piedziņas funkciju izpildi atbilstoši normatīvo aktu prasībām

- sagatavot iesniegumus nodokļu parādu dzēšanai

- sekot laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" publicētajai informācijai, kas attiecas uz darba uzdevumu izpildi, apkopot to un paziņot iestādes struktūrvienībām pēc piekritības

- veikt darba uzdevumu un procesu uzskaiti un reģistrāciju

- sagatavot nepieciešamās atskaites, pārskatus

- konsultēt VID VRI struktūrvienību ierēdņus jautājumos par tiesību normu piemērošanu nodokļu administrēšanas darbā

- sniegt metodisku palīdzību iestādes struktūrvienībām

- analizēt un apkopot normatīvos aktus pēc izmaiņām un grozījumiem

- VID noteiktajā kārtībā veikt darbības saskaņā ar starptautiskajiem līgumiem, nodrošināt atbilžu, lēmumu un uzziņu projektu sagatavošanu uz privātpersonu sūdzībām un iesniegumiem

- analizēt un apkopot darba rezultātus

Prasības kandidātiem

- atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta un likuma "Par Valsts ieņēmumu dienestu" 17.panta 1.daļas prasībām

- augstākā juridiskā izglītība;

- labas zināšanas visās tiesību nozarēs, īpaši - administratīvajās tiesībās

- prasme orientēties normatīvajos aktos un piemērot tos

- augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas spējas, prasme strādāt individuāli un komandā

- darbā izmantojamo tehnisko līdzekļu un sistēmu pielietošanas prasme

Uzņēmums piedāvā

- stabilitāti

- sociālās garantijas

- interesantu, radošu un atbildīgu darbu

- iespēju iegūt neatsveramu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē

- veselības apdrošināšanu

- labus darba apstākļus

Cita informācija

Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības, izglītības aprakstu un izglītības apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt 20 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas.

Adrese: VID Vidzemes reģionālās iestādes Personāla vadības un attīstības daļai, Beātes iela 49, Valmiera, LV 4201 (ar norādi "Konkursam uz ierēdņa amatu").

Tālrunis 64207736, fakss 64207798.

Darba sludinājuma numurs
#35448