Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jurista palīgs

CV MARKET klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

Transporta firma aicina darbā jaunu un aktīvu jurista palīgu.

Pienākumi:

  • Juridisko dokumentu sastādīšana;
  • ES teritorijā uzlikto administratīvo sodu apstrīdēšana;
  • Pārstāvēt uzņēmuma intereses administratīvajās lietās.

Prasības kandidātiem

Prasības:

  • Juridiskā izglītība augstākā/nepabeigta augstākā;
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas gan mutvārdos, gan rakstiski (papildus valodas zināšanas tiks uzskatītas par būtisku priekšrocību);
  • Labas datora lietošanas prasmes;
  • Precizitāte, vērīgums un aktīva darbība.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Darbu lielākajā transporta uzņēmumā Latvijā;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • Kopīgus korporatīvos pasākumus.

Citi nosacījumi:
  • Darba laiks no plkst. 09:00 līdz 18:00;
  • Adrese: „Bērzlapas 5”, Mārupes novads.

Gaidām Jūsu CV un īsu motivācijas vēstuli uz elektroniskā pasta adresi.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri būs izturējuši 1.atlases kārtu.

Darba sludinājuma numurs
#154192

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 7. marts
Ievadīts:
2015. gada 24. februāris

Skatīt visu