Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jurists/-e Finanšu tirgu juridiskā nodaļa

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • sagatavot un noformēt juridiskos dokumentus;
  • sagatavot līgumu projektus par bankas pakalpojumu sniegšanu;
  • kontrolēt līgumu darbības, licenču un atļauju darbības termiņus, veikt to savlaicīgu pagarināšanu;
  • veikt līgumu juridisko ekspertīzi, analīzi un informācijas apkopošanu.

Prasības kandidātiem

  • augstākā juridiskā izglītība;
  • vēlama pieredze līdzīgā amatā;
  • labas mutiskas un rakstiskas zināšanas latviešu, krievu un angļu valodā;
  • augsta atbildības sajūta un precizitāte.

Mēs piedāvājam profesionālu, radošu kolēģu komandu un attīstības, izglītošanās iespējas.

Cita informācija

CV un pieteikumu vēstuli sūtiet uz cv@rietumu.lv vai Brīvības iela 54, Rīga, LV-1011, ar norādi “Personāla pārvaldei”. Par konkursa rezultātiem informējam tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#33472