Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jurists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Pamatpienākumi:
1) dažādu juridiska rakstura dokumentu sagatavošana;
2) juridiska rakstura konsultāciju sniegšana uzņēmuma klientiem;
3) tālruņa zvanu, e-pastu, faksu un korespondences koordinēšana;
4) punktualitāte, augsta atbildības sajūta, precizitāte un kvalitatīva darba izpilde.

Prasības kandidātiem

Mūsu klients juridiskais birojs meklē papildspēkus.

Prasības pretendentiem:
1) Juridiskā izglītība;
2) prasme veikt Latvijas Republikas un ES normatīvo tiesību aktu analīzi un pielietot to praksē;
3) atbildība, precizitāte, spēja strādāt ar dokumentiem;
4) labas komunikācijas prasmes;
5) labas datora lietošanas prasmes;
6) teicama latviešu, krievu un angļu valodu zināšanas augstā līmenī (mutiski un rakstiski);

Ja vakance Tevi ir uzrunājusi, tad mēs gaidīsim Tavu CV un nelielu motivācijas vēstuli!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
1) interesantu un dinamisku darbu;
2) profesionālās izaugsmes iespējas;
3) darba vieta Rīgas centrā;
4) draudzīgu kolektīvu.

Darba sludinājuma numurs
#181160

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 21. februāris
Ievadīts:
2018. gada 8. februāris

AI Konsultāciju Biroja pirmsākumi meklējami 2008. gadā ar sākotnējo nosaukumu A&I Consulting. Uzņēmumam ir divi akcionāri un tas ir 100% Latvijas uzņēmums.

Skatīt visu

You are applying to:
Jurists/-e