Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Attālināta intervija

KARJERA & IZAUGSME Liepājas lielākā apavu veikala vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
Liepāja
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Uzticēsim Tev:

  • Uzturēt visaugstākos klientu apkalpošanas standartus.
  • Personāla vadību un motivēšanu.
  • Ikdienas darba organizēšanu un mērķu izpildi.
  • Klientu un darbinieku apmierinātību.
  • Darbu ar pazīstamiem zīmoliem.

Prasības kandidātiem

Gaidām Tevi mūsu komandā, ja esi:

  • Ar iepriekšēju komandas vadības pieredzi.
  • Izpalīdzīgs un ar pozitīvu attieksmi pret klientiem, kolēģiem un sadarbības  partneriem.
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas un labas angļu un krievu valodas zināšanas..
  • Orientēts uz sasniegumiem, Tev piemīt labas komunikācijas un sadarbības prasmes
  • Gatavs mācīties un attīstīties.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Karjeras iespējas starptautiskā, strauji augošā e-komercijas uzņēmumā, kas pieder un ir atbalstīta no BaltCap, lielākā privātā kapitāla fonda Baltijā.
  • Draudzīgus, atbalstošus un profesionālus kolēģus.
  • Iespēju profesionāli spīdēt un īstenot savus sapņus.
  • Mūsdienīgu darba vidi, interesantu, daudzveidīgu un attīstošu darbu.
  • Alga, sākot no 1600 € bruto.
  • Atmaksātu pusdienas pārtraukumu.
  • Pēc pārbaudes laika darbinieku atlaidi pirkumiem mūsu veikalos, veselības apdrošināšanu atbilstoši uzņēmuma politikai.

Darba sludinājuma numurs
#1562205

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Liepāja
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga : No 1600 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2022. gada 23. decembris
Ievadīts:
2022. gada 24. novembris

Skatīt visu