2023-04-13 14:47:21

CV Market Latvia - jauns logo

2016.06.16

cvmarket_logo

Mēs esam atjaunojuši savu logo!

Pašlaik puse no pasaules iedzīvotājiem ir vecumā līdz 25 gadiem - tā ir lielākā jauniešu paaudze, kura jebkad ir eksistējusi. Un izskatās, ka viņi ir atnākuši šeit ar mērķi radīt pārmaiņas, jo mūsdienās darba tirgus ir ļoti mainījies. 

Mūsdienu jaunieši ir uzņēmīgi un vēlas radīt ko revolucionāru. Viņi vēlas darboties vairākos projektos vienlaicīgi un ik dienu meklē jaunus izaicinājumus, jo bez tiem zūd šo jauno cilvēku motivācija. Savukārt, ja nav motivācijas, laiks meklēt citu darbu. Šī tendence ir vairākkārt palielinājusi pieteikumu skaitu uz vakancēm, neraugoties uz to, ka darbspējīgo iedzīvotāju skaits Baltijā ik gadu samazinās. Dara meklētāji vecumā līdz 30 gadiem maina darbu 3,5 reizes ātrāk kā vecākās paaudzes, kas liek darba devējiem ik dienu meklēt veidus, kā padarīt savus darbiniekus laimīgākus un vairotu viņu lojalitāti. 

Mēs nevaram noliegt, ka darba tirgus attīstās ātrāk kā jebkad un mēs, CV Market, darām visu, lai palīdzētu Tev sasniegt jaunas karjeras virsotnes. Tas nozīmē, ka sekojam līdzi aktuālajām tendencēm un mēģinam paredzēt, kāds būs darba tirgus rīt. 

Šeit ir īss pārskats par to, ko esam paveikuši: 

-          Tā kā pašlaik arvien vairāk darba sludinājumos tiek norādīts atalgojums, esam izveidojuši jaunu dizainu, lai izceltu darba sludinājumos norādīto atalgojumu. 

-          Lai ietaupītu Tavu laiku, esam modernizējuši mūsu meklēšanas rīkus, padarot tos ātrākus.

-          Esam vienkāršojuši CV ievietošanu, lai darba meklēšanas process būtu ērtāks. 

Taču atpakaļ pie galvenā jautājuma - kādēļ atjaunojām savu logo?

Lai nosvinētu to, ka esam galvenie inovatori darba tirgū (jo neesam novērojuši citas darba meklēšanas mājaslapas, kuras veiktu tikpat daudz inovāciju), mēs nolēmām laist klajā jaunu dizainu. Šis jaunais dizains simbolizē arī pašreizējās izmaiņas darba tirgū, kad darba meklētājiem ir daudz lielāks vārda spēks kā jebkad agrāk. 

CV Market,
Tavs labākais partneris darba tirgū!