2023-04-13 14:47:21

Kādi amati darba meklētāju vidū šobrīd ir pieprasītākie Baltijā?

2020.03.19

Pieprasītākie amati 2020. gada martā

Saskaņā ar darba portālu CVMarket.lv, CVKeskus.ee un CVMarket.lt statistiku, šobrīd pieprasītākais amats Latvijā, Igaunijā un Lietuvā ir preču komplektētājs. 

Latvijā strauji pieaugusi darba meklētāju interese par preču komplektētāju un noliktavas darbinieku vakancēm, uz kurām šobrīd ir pat vairāki desmiti kandidātu pieteikumu. Šobrīd uz šīm vakancēm vidēji ir 36 pieteikumi, taču ir arī vakances, uz kurām ir vairāk kā 80 pieteikumu. 

"Mūsu grupas portāli Lietuvā un Igaunijā apstiprina, ka arī kaimiņvalstīs ir novērojama liela darba meklētāju interese par šiem amatiem," komentē Kristaps Kolosovs, CVMarket.lv biznesa attīstības vadītājs. "Ir palielinājusies interese arī par kurjeru, šoferu-ekspeditoru, loģistikas speciālistu un klientu apkalpošanas speciālistu vakancēm – vidējais kandidātu skaits pāris dienu laikā uz šīm vakancēm ir 25."

Kristaps Kolosovs piebilst, ka vairākas mazumtirdzniecības ķēdes un ražošanas uzņēmumi savās komandās ir sākuši meklēt papildu darbaspēku, lai tiktu galā ar pieaugošo pieprasījumu.

TOP5: Vakances ar lielāko pieteikumu skaitu 2020. gada martā
1. Preču komplektētājs / Noliktavas darbinieks
2. Kurjers
3. Šoferis-ekspeditors
4. Loģistikas speciālists
5. Klientu apkalpošanas speciālists
 

Apskati jaunākās vakances savā profesijā, klikšķinot šeit! 

Atslēgvārdi:
darba tirgus
darba tirgus tendences