2023-04-13 14:47:21

Papildus iespējas jaunam darbam vai karjeras izaugsmei

2016.06.16

Ar korekta CV izveidošanu un izvietošanu elektroniskajā darba meklētāju un darbinieku datu bāzē vēl nepietiek, lai atrastu labu, vēlamu darbu. Tāpēc aicinām izmantot visas CV Market piedāvātās iespējas!

Turpmāk uzskaitīsim iespējas, kuras varat izmantot kā www.cvmarket.lv lietotājs:

1. Vairāki CV vienā profilā

CV Market darba meklētāju un darbinieku datu bāzē iespējams izveidot bez maksas līdz par 5 CV latviešu, krievu vai angļu valodā. Kāpēc tas svarīgi?

  • 1) Ja Jums ir pieredze kādā nozarē, bet dažādos amatos, kas ir gandrīz līdzvērtīgi un jūs gribat atrast atbilstošu darbu vai karjeras izaugsmi, tad ir vērts izveidot divus dažādus CV. Piemēram, viens CV varētu saukties „Sekretāres/-a CV”, otrs „Direktora asistentes/-a CV”. Atcerēsimies, ka katrai vakancei ir nepieciešams atbilstošs CV, nevis viens universāls CV visām vakancēm.
  • 2) Nav noslēpums, ka starptautiskos uzņēmumos arvien vairāk lēmumu par darbinieka pieņemšanu darbā pieņem ārzemēs esošās mātes uzņēmuma filiāles vadītājs vai personāla menedžeris. Tāpēc atlases procesā, iespējams, tiks pieprasīts CV angļu vai krievu valodā, bet Jums jau tas būs gatavs.
  • 3) Turklāt darba devējiem, šķirojot CV datu bāzē pēc atslēgvārdiem, ir lielākas izredzes atrast Jūs, ja esat izveidojis vairākus CV ar korektiem nosaukumiem.

2. CV apmeklējuma statistika

Darba meklētāja profilā sadaļā „CV apmeklējuma statistika” ir pieejama informācija, cik reižu apskatīts Jūsu CV, kuri reģistrētie uzņēmumi apskatījuši (uzņēmumu nosaukumi ar saiti uz aktuālo vakanci).

3. Saņemtie darba piedāvājumi

Sekojiet informācijai savā profilā, varbūt kāds darba devējs ir atradis Jūsu CV datu bāzē un jau ir nosūtījis informāciju un ieteikumu izskatīt konkrētu vakanci. Jums atliek vienīgi atsaukties aicinājumam.

4. Esiet informēts!

Informēts darbinieks un darba meklētājs visos laikos ir vērtība. Esiet sagatavojies ejot uz darba pārrunām!
1) Izmantojot sadaļu „Kādas algas darba tirgū?”, uzziniet kādas algas pieprasa citi Jūsu līmeņa speciālisti. Algas pieprasījums ir pieejams tikai reģistrētajiem CV Market lietotājiem un tiem, kuri CV norādījuši savu vēlamo algu.
2) Caurskatiet aktuālākos rakstus CV Market Karjeras Centrā par tēmām, tipiskākās CV kļūdas, pieteikuma vēstules paraugs, iespējamie jautājumi intervijas laikā, rekomendācijas u.d.c.

5. Meklēšanas aģenti.

Savā darba meklētāja profilā Jūs varat izveidot 5 dažādus meklēšanas aģentus, kas bez maksas informēs par jaunākajiem darba sludinājumiem, nosūtot informāciju uz Jūsu e-pastu. Aģenta atlasītos rezultātus varat apskatīt arī savā profilā.
Veidojot meklēšanas aģentu, ievadiet Jūsu meklējamajam darbam atbilstošos kritērijus – vakances nosaukums, nozare jeb kategorija, atrašanās vieta, darba laiks u.tml. Meklēšanas aģentu var labot, pievienojot vai dzēšot kādu no izvēlētajiem kritērijiem, kā arī jebkurā brīdī deaktivizēt.

CV veidošanas rokasgrāmata: 9 padomi pamanāmam un uzrunājošam CV

 

Izveidot jaunu CV ātri un vienkārši vari šeit!

Atslēgvārdi:
CV
darba meklēšana
profils
datubāze