Pirmā lapaKarjeras centrs Rakstu arhīvs Aldaris: Darbinieki ir mūsu lielākā vērtība
 

Aldaris: Darbinieki ir mūsu lielākā vērtība

Mēs esam daļa no Carlsberg Grupas, kas ir viena no lielākajām alus darītavām pasaulē, un tas mums ļauj dalīties ar zināšanām un mācīties no citu pieredzes.

Tas ļauj sasniegt izvirzītos mērķus daudz vienkāršāk, nekā strādājot individuāli. Protams, mūsu lielajā kolektīvā ir arī kopīgas vērtības jeb Veiksmes Formulas, kas ir mūsu panākumu atslēga!

Darbinieki ir mūsu lielākā vērtība un galvenais priekšnosacījums veiksmīgai mērķu sasniegšanai. Tāpēc Aldaris nodrošināt tādu darba vietu, kas sniedz darbiniekiem iespējas attīstīt savas iemaņas atklātā un iedvesmojošā darba vidē.

ALDARIS_logo

 

Pateretaju vajadzibas_

Jebkura mūsu pieņemtā lēmuma pamatā ir patērētāju un klientu vajadzības

Mēs izprotam savu patērētāju un klientu vēlmes un veidojam padziļinātas zināšanas par viņu izvēli un vajadzībām. Savas stratēģijas un plānus mēs balstām šajās zināšanās. Lai pilnveidotu viņu priekšstatu par mūsu zīmoliem, pakalpojumiem un darbiniekiem, mēs nepārtraukti izvērtējam savus darbības virzienus.

Kopā mēs esam stiprāki

Mēs cienām un pieņemam atšķirības kultūrās, cilvēkos un zīmolos. Vienlaikus apzināmies, ka izaugsmei un panākumu sasniegšanai vajag cieši sadarboties un aktīvi dalīties labākajās praksēs – visās jomās, valstīs un reģionos

Kopa mes esam stipraki_
savs ieguldijums

Ikvienam no mums ir iespēja dot savu ieguldījumu

Mēs pieņemam problēmas un izaicinājumus gan individuāli, gan kā komanda un patstāvīgi spējam sasniegt izcilus rezultātus. Mēs mācāmies no savām kļūdām un neļaujam bailēm vai neveiksmēm ņemt virsroku pār vēlmi gūt panākumus. Mēs strādājam vidē, kur vēlme dot savu ieguldījumu un labas idejas tiek atzīta un atalgota.

Mēs esam daļa no sabiedrības

Savā darbībā mēs esam atbildīgi par sabiedrību un apkārtējo vidi, jo ticam, ka tāda ir uzņēmējdarbības būtība. Mēs sniedzam pozitīvu ieguldījumu sabiedrībā, kur dzīvojam un strādājam. Mēs sadarbojamies ar iesaistītajām pusēm, ieklausāmies viņu viedoklī un vienmēr cenšamies atbildīgi izmantot dabas resursus.

Mes vleamies but labakie_

Mēs vēlamies būt labākie

Mēs vienmēr tiecamies pēc labākajiem risinājumiem un, lai sasniegtu savus mērķus, esam gatavi spert drosmīgus soļus. Neatkarīgi no tā, kādu pozīciju ieņemam tirgū, mēs rīkojamies ātri, proaktīvi un mērķtiecīgi gan lēmumu pieņemšanā, gan to īstenošanā.

Aldara darbinieku melnbaltā labo domu deja >>>>Materiālu sagatavoja: Inga Drozdova, Darbinieku apkalpošanas biroja speciāliste (komunikāciju jautājumos),

AS Aldaris Personāla vadības un Administratīvais departaments

Raksta vērtējums:
Balsu skaits kopā: 1  |  Vidējais vērtējums: 1
Novērtē:

Pievienot komentāru
* Vārds, uzvārds
* E-pasts
* Teksts

Meklēt rakstus