Pirmā lapaKarjeras centrs Rakstu arhīvs Ieskats STENDERS personāla politikā
 

Ieskats STENDERS personāla politikā

STENDERS uzskata, ka ikviens ir pelnījis pozitīvu vidi. Mēs iedvešam dzīvību tukšās un nemīlīgās vietās, un košas emocijas cilvēku sirdīs. Cilvēces sajūtām nav robežu – mūsu darbs un iztēle ir bezgalīgi.

Mēs visapkārt pamanām aizraujošas lietas un paradoksus, iedvesmojot arī citus piedzīvot skaistumu dzīves sīkākajās detaļās, tā ļaujoties maģiskiem brīžiem. Mēs mīlam savu darbu un sajūsmināmies par to. Viss, ko radām, sniedz pozitīvas sajūtas.

Mūsu vērtības:
- Radošums
- Kvalitāte
- Zināšanas
- Daba
Dzīvesprieks svarīgākā no STENDERS vērtībām!

Stenders-kolektivs

STENDERS personāls ir dzīvespriecīgi cilvēki. Tāpēc personāla politikas aspekts, ko vēlētos uzsvērt – rūpes par savu darbinieku dzīvesprieku. Lai rezultāti tiktu sasniegti ar prieka un iedvesmas sajūtu! Lai mūsu produkts – sajūtas, ko pārdodam, ir patiesas un spēj iedvesmot apkārtējos un padarīt pasauli skaistāk un labāku!

Stenders-sajutu-darznieks

 

 

Mēs, STENDERS, esam sajūtu dārznieki.

Jo mēs esam rūpīgi pārdomājuši visu līdz sīkākajām detaļām – no veikalu iekārtojuma līdz produktu klāstam un efektivitātei, līdz krāsām un smaržām, komunikācijai ar klientiem un pat gaumīgajam iesaiņojumam, kas iepriecina gan pašus pircējus, gan viņu tuvos un mīļos.

 

 

Materiālu sagatavoja: STENDERS personāla daļas vadītāja Solvita Zute

Darba piedāvājumi

 

Raksta vērtējums:
Balsu skaits kopā: 1  |  Vidējais vērtējums: 1
Novērtē:

Pievienot komentāru
* Vārds, uzvārds
* E-pasts
* Teksts

Meklēt rakstus