Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Kasieri - pārdevēji/-as SUPERNETTO veikalos ĶENGARAGĀ.

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • darbs kasē un tirdzniecības zālē.

Aicinam darbā savā draudzīgajā saimē kasierus - pārdevējus/-as Rīgā, Ķengaragā -

LOMONOSOVA ielā 6,

SALASPILS ielā 20b,

MASKAVAS ielā 220b,

MASKAVAS ielā 256b,

MASKAVAS ielā 427e.

Prasības kandidātiem

  • interese strādāt mazumtirdzniecībā.

Uzņēmums piedāvā

  • labu atalgojumu, prēmijas un nomaksātus nodokļus;
  • darbu draudzīgā saimē;
  • karjeras izaugsmes iespējas uzņēmumā;
  • elastīgu darba grafiku, iespējams apvienot ar studijām,
  • darbiniekiem no Latvijas reģioniem piedāvājam uzņēmuma apmaksātu dzīvesvietu kopmītnēs Rīgā uz darba laiku vai arī transporta kompensāciju nokļūšanai līdz darbam.

Piesakies darbam:
  • pie veikala vadītāja darbdienās no plkst. 9:00 - 17:00;
  • zvanot pa bezmaksas tālruni 8000885;
  • sūtot CV un pieteikuma vēstules uz e-pastu: supernetto.lv@rimibaltic.com
  • aizpildot anketu www.supernetto.lv

Darba sludinājuma numurs
#36472