Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Kasieri - pārdevēji/-as SUPERNETTO veikalos Rīgā

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • darbs kasē un tirdzniecības zālē.

Aicinam darbā savā draudzīgajā saimē
Kalnciema ielā 41,
Vienības gatvē 103,
Kr.Valdemāra ielā 62,
A.Saharova ielā 23a,
Lomonosova ielā 6,
Salaspils ielā 20b,
Maskavas ielas veikalos 220b, 256b un 427e.

Prasības kandidātiem

  • interese strādāt mazumtirdzniecībā;
  • augsta atbildības izjūta, precizitāte un labas saskarsmes spējas.

Uzņēmums piedāvā

  • labu atalgojumu, prēmijas un nomaksātus nodokļus;
  • darbu draudzīgā saimē;
  • izaugsmes un profesionālo mācību iespējas;
  • elastīgu darba grafiku, iespējams apvienot ar studijām,
  • darbiniekiem no Latvijas reģioniem piedāvājam uzņēmuma apmaksātu dzīvesvietu kopmītnēs Rīgā uz darba laiku vai arī transporta kompensāciju nokļūšanai līdz darbam.

Piesakies:

  • pie veikala vadītāja darbdienās no 9:00 - 17:00;
  • zvanot pa bezmaksas tālruni 8000885;
  • sūtot CV un pieteikuma vēstules uz e-pastu: supernetto.lv@rimibaltic.com
  • aizpildot anketu www.supernetto.lv

Darba sludinājuma numurs
#35916