Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Kasieri - pārdevēji/as SUPERNETTO veikalā Biķernieku ielā 21

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • klientu apkalpošana, darbs kasē un tirdzniecības zālē.

Prasības kandidātiem

  • ja esi sasniedzis jau 18 gadus;
  • esi gatavs strādāt mazumtirdzniecībā.

Uzņēmums piedāvā

  • labu atalgojumu, prēmijas un nomaksātus nodokļus;
  • nelielu un draudzīgu kolektīvu kā ģimeni;
  • izaugsmes un profesionālo mācību iespējas;
  • elastīgu darba grafiku, iespējams apvienot ar studijām,
  • darbiniekiem no Latvijas reģioniem piedāvājam uzņēmuma apmaksātu dzīvesvietu kopmītnēs Rīgā uz darba laiku vai arī transporta kompensāciju nokļūšanai līdz darbam.

Piesakies:

  • piesakies darbā pie veikala vadītāja darba dienās no 9:00-17:00;
  • zvanot pa bezmaksas tālruni 8000885;
  • sūtot CV uz e-pastu: supernetto.lv@rimibaltic.com
  • aizpildi anketu www.supernetto.lv

Darba sludinājuma numurs
#31911