Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Kasieri/es - pārdevēji/as Supernetto

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 23803

Darba sludinājuma numurs

23803

Darba apraksts

SUPERNETTO veikali Rīgā
aicina darbā"
* KASIERUS/-ES - PĀRDEVĒJUS/-AS

Prasības kandidātiem

Iepriekšējai darba pieredzei nav nozīmes!

• konkurētspējīgu atalgojumu, prēmijas un nomaksātus nodokļus;
• darbiniekiem no Latvijas reģioniem piedāvājam uzņēmuma apmaksātu dzīvesvietu kopmītnēs Rīgā uz darba laiku vai arī transporta kompensāciju nokļūšanai līdz darbam.
• elastīgu darba grafiku, pilnu vai nepilnu darba dienu;
• izaugsmes un profesionālo mācību iespējas.

Piesakies:

• zvanot pa tālruni 7048745,
• aizpildot pieteikuma anketu jebkurā Supernetto veikalā vai piesakoties pie veikala vadītāja darba dienās no 9:00-17:00,
• sūtot CV uz e-pastu: supernetto.lv@rimibaltic.com
• sūtot CV uz SIA Rimi Latvia Supernetto tīklu A.Deglava ielā 161, Rīgā, LV-1021

Informācija par darba sludinājumu

pilna slodze vai nepilna slodze, pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 29. maijs
Ievadīts:
2007. gada 30. aprīlis
Bruto alga:
No 145 LVL stundā

Supernetto zemo cenu veikalu tīkls ir viens no lielākajiem Baltijas valstīs. Latvijā Supernetto tīkla veikali pircējiem pazīstami jau četrus gadus. Šobrīd visā valsts teritorijā ir 47 Supernetto veikali, kas atrodas ne tikai Rīgā, bet arī Alūksnē, Cēsīs, Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē, Bauskā, Dobelē, Jelgavā, Tukumā, Siguldā, Jēkabpilī, Aizkrauklē, Madonā, Saldū, Gulbenē un Valmierā. Supernetto veikali garantē pircējiem iespēju iegādāties kvalitatīvus produktus par zemākajām cenām tirgū.