Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Kasieris/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 189814

Darba sludinājuma numurs

189814

Darba apraksts

Piedāvājam darbu kasierim/-ei - pārdevējam/-ai Mego veikalā Prūšu ielā 23a, Rīgā, Ķengaragā.

Darba pienākumi:
• efektīva, laipna un ātra pircēju apkalpošana tirdzniecības zālē un kasē;
• preču izvietošana, preču kvalitātes un realizācijas termiņu pārbaude.

Prasības kandidātiem

• labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
• labas komunikācijas spējas;
• atbildības sajūta;
• iepriekšēja darba pieredze tirdzniecībā;
• prasme strādāt ar kases aparātu.

Uzņēmums piedāvā

• interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
• karjeras izaugsmes iespējas un mācību programmas;
• atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 13. decembris
Ievadīts:
2018. gada 14. novembris
Bruto alga:
No 3.3 līdz 3.5 EUR stundā

SIA „Lenoka” ir „Mego” mazumtirdzniecības veikalu tīkls. Dibināts 1999. gadā, viens no lielākajiem vietējā kapitāla mazumtirdzniecības tīkliem ar 94 veikaliem visā Latvijā. “Mego” veikali atrodas Latvijas lielākajās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Rēzeknē, Jēkabpilī, Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Cēsīs, Krāslavā, Ludzā, Preiļos, Viļānos, Līvānos, Valkā, Alūksnē, Jelgavā, Baldonē, Baložos, Brocēnos, Ogrē, Salaspilī, Tukumā, Talsos, Kuldīgā un Bauskā. „Mego” komandā ir vairāk nekā 2300 darbinieku.