2023-04-13 14:47:21

Kasieris/-e universālveikalā ELKOR PLAZA

CVMarket.lv klients
600 - 750 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

ELKOR aicina darbā kasierus darbam universālveikalā ELKOR PLAZA. Tev tiks uzticēts:
  • Pieņemt maksājumus skaidrā naudā un ar kredītkarti.
  • Uzskaitīt naudas līdzekļus.
  • Veikt kases atlikuma sabalansētības uzskaiti.
  • Prasības kandidātiem

    Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:
  • Precizitāte un atbildības sajūta.
  • Labas komunikācijas prasmes.
  • Spējas strādāt dinamiskos apstākļos. Darbā Tev būs nepieciešams:
  • Labas krievu un latviešu valodas zināšanas.
  • Teicamas datorprasmes.
  • Pieredze darbā ar kasi.
  • Uzņēmums piedāvā

    Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:
  • Interesantu un dinamisku darbu.
  • Stabilu atalgojumu.
  • Laba darba patīkamu novērtējumu.
  • Vislabāko kolēģu komandu.
  • Darbinieka priekšrocības. Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai Tev nepieciešams nosūtīt mums savu CV un motivācijas vēstuli. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".