Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Kategoriju speciālists/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Aicinām pievienoties mūsu komandai kategoriju speciālistu Pārdošanas daļā Rīgā, Atlasa ielā 7.

Darba pienākumi:

  • Izstrādāt produktu attīstības plānu, balstoties uz pārdošanas daļas plāniem.
  • Novērot tirgus situāciju un produktu attīstības tendences, izteikt priekšlikumus sortimenta attīstībai.
  • Nodrošināt juridisko prasību ievērošanu produktu marķēšanā un receptēs.
  • Piedalīties ikdienas darbā un sapulcēs ar Baltijas pārdošanas un mārketinga vadības komandu.
  • Veidot jauno produktu degustācijas.

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām:

  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas.
  • Precizitāti, iniciatīvu pienākumu veikšanā, labas sadarbības prasmes.
  • Labas datorprasmes (MS Office).
  • Par priekšrocību uzskatīsim pieredzi darbam ar Microsoft Dynamics NAV.
  • Vēlama pieredze pārtikas tehnoloģijas jomā.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un izaicinošu darbu starptautiskā, atbildīgā uzņēmumā;
  • darba algu 1200 -1450 bruto mēnesī;
  • veselības apdrošināšanu;
  • darbinieka labumu grozu.

Gadīsim jūsu CV un motivācijas vēstuli!

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208193

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1200 - 1450 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 21. augusts
Ievadīts:
2020. gada 22. jūlijs

"HKScan" ir Ziemeļvalstu gaļas pārstrādes un pārtikas rūpniecības uzņēmums, kurā strādā aptuveni 7200 darbinieki. Mūsu darbinieki ik dienu ar savu darbu rūpējas par savas ražotās produkcijas nevainojamu kvalitāti visā piegādes ķēdē – no lauku saimniecības līdz pat patērētāju galdam. "HKScan" ražo daudzveidīgus un kvalitatīvus produktus no cūkgaļas, liellopu gaļas un mājputnu gaļas. Mūsu produkciju tirdzniecības vietās piedāvā tādi pazīstami un plašai auditorijai zināmi zīmoli kā Rakvere®, Tallegg®, Rīgas Miesnieks®, Jelgava®, Klaipėdos Maistas®.

Skatīt visu