Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Key account manager / pārdošanas menedžeris

CV MARKET klients

Darba apraksts

Pienākumi:

  • Tirgus analīze;
  • Piedalīšanas stratēģijas izveidošanā veiksmīgai preču realizācijas tirgū;
  • Jaunu klientu meklēšana un piesaistīšana;
  • Pārrunu vēšana (ieskaitot komandējumos);
  • Pasūtījumu vākšana, apstrāde un noformēšana, kā arī kraušanas kontrole, saskaņā ar grafikiem, pasūtījumiem un plāniem;
  • Līgumu slēgšana un tās izpildes kontrole;
  • Klientu konsultēšana par preču sortimentu un par kompānijas nosacījumiem;
  • Klientu pasūtījumu pilnīga kontrole (iepakojumi, muitošana, piegādes adreses utt.);
  • Preču inventarizācijas, pieejamībā un kontrole;
  • Finanšu uzskaite pa klientiem, debitoru parādu kontrole;
  • Pieprasītas atskaites sagatavošana vadībai;
  • Iekšējas dokumentu aprites vešana un kontrole.

Prasības kandidātiem

Galvenās prasības kandidātam:

  • Augstākā izglītība;
  • Ne mazāk ka 2 gadu pieredze vairumtirdzniecībā vai līdzīga amatā;
  • Priekšroka kandidātiem ar pieredzi darbā mobilo sakaru tirgū;
  • Teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Pieredze pārrunu vēšana augstākā līmenī;
  • Teicamas komunikācijas prasmes un pieredze darbā ar klientiem;
  • Pieredze pārrunu vešanā;
  • Pārdošanas procesu teicama izpratne;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

Darba režīms: Pirmdiena – piektdiena no 9:00 līdz 18:00;
Darba alga mēnesi: Pēc intervijas rezultātiem.

Darba sludinājuma numurs
#152441

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 1. janvāris
Ievadīts:
2014. gada 2. decembris

Kompānija Trinity Falcons (www.3-falcons.ru) veiksmīgi darbojas no 1996.gada. Kompānija ir oficiālais Samsung, HTC, LG un citas populārākas telekomunikāciju ražotāju izplatītājs. Trinity Falcons piedāvā pakalpojumus un risinājumus mobilā tirgu dalībniekiem rentabilitātes paaugstināšanai un ātrumam: ierīču ražotajiem, mobilo tīklu operatoriem, kā arī mazumtirdzniecības tīkliem. Mēs atbalstam savus klientus, lai viņi varētu veikt savu pamatdarbību: uzlabot savus pakalpojumus klientiem. Mēs palīdzam mūsu klientiem samazināt piegādes un ekspluatācijas izdevumus.
Meitas uzņēmums Latvijā - kompānija SIA TFN Trading veic telekomunikācijas preču un pakalpojumu iepirkšanu, pārdošanu un virzīšanu, tajā skaitā izmantojot elektronisko mārketingu Latvijā un ES valstīs

Skatīt visu