Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Ķīmiķis/e - tehnologs/ģe

CV MARKET klients
Olaines novads

Darba apraksts

  • Produktu kvalitātes kontrole.

  • Esošo produktu uzlabošana.

  • Jaunu produktu izstrāde un ieviešana ražošanā.

  • Izejvielu un produktu testēšana.

Prasības kandidātiem

  • Ķīmiķa izglītība (bakalaura/maģistra grāds tiks uzskatīts par priekšrocību).

  • Labas zināšanas neorganiskajā un organiskajā ķīmijā.

  • Pamata zināšanas par sintētiskajiem un dabīgajiem polimēriem.

  • Darba pieredze līmju/krāsvielu ražošanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

  • Pamata zināšanas par fizikālajiem procesiem: reoloģiju, adhezivitāti, viskozitāti u.c.

  • Labas prasmes darbā ar datoru.

  • Ļoti labas latviešu valodas zināšanas.

  • Papildus vācu valodas zināšanas tiks uzskatīta par priekšrocību.

  • Labas angļu valodas zināšanas (māka lasīt, rakstīt un brīvi sarunāties).

  • Labas komunikācijas spējas un prasme strādāt kolektīvā.

  • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu darbu stabilā un perspektīvā uzņēmumā.
  • Darba veikšanai nepieciešamo apmācību.
  • Atbalstu no vadības un kompetentu darba komandu.
  • Sociālās garantijas un atalgojumu 1250,- EUR jau pārbaudes laikā.
  • Veselibas apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.
  • Izaugsmes iespējas ar attiecīgi pieskaņotu darba algas pieaugumu.
  • Labus darba apstākļus, mūsdienīgā ražotnē.

SIA "PPE Serviss"

Rūpnīcu iela 4

Olaine, LV-2114

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#202360

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Alga: No 1250 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 7. janvāris
Ievadīts:
2019. gada 9. decembris

SIA “PPE Serviss” ir uzņēmums ar vairāk kā 15 gadu piededzi industriālo līmju ražošanā.

Skatīt visu