Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu administrators

CV MARKET klients

Darba apraksts

Jūs vēlaties kontaktēties ar jauniem un aizraujošiem cilvēkiem, jo visi Jūsu nākamie klienti kļūs par Jūsu labiem paziņām
Jūs esat apzinīgs, orientēts uz darbu, viegli atrodat kontaktu ar svešiem cilvēkiem
Jūs protat vadīt auto un Jums ir personiskā automašīna
Jums ir vēlme darboties pārdošanas jomā

Šāds ir mūsu klientu administratora raksturojums. Ja tajā saskatījāt sevi, tad esat gaidīts pie mums darbā!

Prasības kandidātiem

B kategorijas autovadītāja apliecība un savs auto
Krievu un angļu valodas zināšanas
Vēlama pieredze aktīvajā pārdošanā

Mēs garantējam Jums darba pienākumu veikšanai nepieciešamo apmācību
Jūsu jaunais darbs dos jums patstāvību līdz ar pašrealizācijas iespējām
Par atalgojumu vienosimies pārrunu ceļā

Cita informācija

Iepazīstiet mūs tuvāk mājas lapā www.berolina.lv

Darba sludinājuma numurs
#63338

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 29. septembris
Ievadīts:
2011. gada 30. augusts

Berolina Schriftbild GmbH & Co. Kg ir dibināts 1968. gadā Vācijā. Uzņēmums ražo alternatīvus izejmateriālus- printeru tonerus, tintes un rakstāmlentas visizplatītākajām biroja iekārtām. Berolina ir pārstāvēta lielākajā daļā Eiropas valstu. No Berolina Schriftbild GmbH & Co produktu importēšanas ir izaudzis pilna servisa komercdrukas pakalpojums.
Uzņēmumiem, kuriem ir augstas kvalitātes prasības, Berolina piedāvā labāko komercdruku – no piemērotākajiem izdrukas risinājumiem līdz printeru regulārai apkopei un tukšo toneru utilizēšanai videi draudzīgā veidā.

Skatīt visu