Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Klientu apkalpošanas menedžeris/-e (darbam pa tālruni)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Aktīvi pārdot uzņēmuma produkciju pa tālruni patstāvīgajiem klientiem;
  • Attīstīt sadarbību ar esošajiem klientiem;
  • Uzrunāt un piesaistit jaunus sadarbības partnerus;
  • Sasniegt noteiktus pārdošanas mērķus un veicināt SIA Karavela (KAIJA) produktu pārdošanas pieaugumu;
  • Konsultēt klientus par produktu priekšrocībām, sastāvu, pielietojumu un derīguma termiņiem

Prasības kandidātiem

  • Vidējā speciālā vai augstākā izglītība
  • Obligātas - labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Iepriekšēja darba pieredze ar klientiem pa tālruni tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Ļoti labas komunikācijas un pārdošanas prasmes;
  • Pozitīvs skats uz dzīvi;
  • Mērķtiecība un spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • Analītiskā domāšana;
  • Atbildīgums un precizitāte;
  • Labas datora lietošanas iemaņas (MS Word, MS Excel).

  • Interesantu un dinamisku darbu strādājot ar kvalitatīvu, Latvijā ražotu produkciju;
  • Apmācības un treniņu programma darbam pa tālruni;
  • Aktīvus darba kolēģus un pretimnākošu uzņēmuma vadību;
  • Sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanu;
  • Darbu Rīgā SIA “Karavela”ofisā
  • Konkurētspējīgu atalgojumu ar piemaksām atkarībā no sasniegtajiem rezultātiem
Ja ir vēlme pievienoties Karavela kolektīvam, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli latviešu valodā uz e-pastu vakances@kaija.lv ar norādi - Klientu apkalpošanas menedžeris (darbam pa tālruni)
CV UN MOTIVĀCIJAS VĒSTULES, KAS NETIKS IESNIEGTAS VALSTS VALODĀ NETIKS IZSKATĪTAS.
Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Līdz 30.06.2016.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#165462